2010 Spalio 20

Raimundas Alekna

R. Alekna papildomai uždarbiauja rengdamas paskaitas

veidas.lt

Konservatorių lyderio premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas, kandidatas į sostinės mero postą, psichoterapeutas Raimundas Alekna darbo metu papildomai uždarbiauja, teigia “Lietuvos rytas”.

“169 litai už 390 litų vertės R.Aleknos seminarą “Emocinis intelektas ir vadovavimas”, – skelbia vienas interneto tinklalapis.

Pasak dienraščio, R.Aleknos paskaita turėtų vykti spalio 25-ąją nuo 9 valandos ryto iki 14 arba 15 valandos. Pagal tiesiogines savo pareigas premjero patarėjas šią darbo dieną turėtų plušėti Vyriausybės rūmuose.

Skelbime taip pat nurodyta, kad R.Alekna paskaitą skaitys Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre, tarp kurio steigėjų yra ir jis pats.

“Premjero leidimo dirbti antraeilį darbą neturiu, bet paskaitos dieną pasiimsiu poilsio dieną”, – tvirtino R.Alekna.

Paklaustas, ar A.Kubilius jau žino apie jo paskaitas darbo metu ir ar nenustebs perskaitęs skelbimą internete, psichoterapeutas kiek susvyravo: “Premjerą dėl savo poilsio dienų informuosiu nesuderinęs su jumis. Nesijaudinkite.”

Tarp jau pasirašytų Vyriausybės vadovo potvarkių dėl laisvų dienų suteikimo patarėjams R.Aleknos pavardės antradienį dar nebuvo.

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Giedrius Kazakevičius apie minėtą paskaitą irgi nieko nežinojo: “Negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kad patarėjams reikia premjero leidimo darbo metu skaityti paskaitas, nes pats tokia veikla neužsiimu.”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...