2010 Spalio 13

Vilnius

Pritarta R. Aleknos kandidatūrai į sostinės merus

veidas.lt

Koalicijos partneriai Vilniaus miesto savivaldybėje trečiadienį išsakė paramą konservatoriaus Raimundo Aleknos kandidatūrai į sostinės merus.

Dalyvauti valdančiojoje koalicijoje sutarė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD), Socialdemokratų, Liberalų ir centro sąjungos bei Liberalų sąjūdžio partijų frakcijos. Jos neturi daugumos, todėl žada kalbėtis ir su kitomis frakcijomis.

“Jeigu kalbėtume apie pasiūlytą mero kandidatūrą R.Alekną, mes kaip ir neįžvelgiame labai didelių problemų, bet mes labai norėtume žinoti, kokiais principais bus vadovaujamasi veikiant koalicijoje ir kokie darbai numatomi padaryti ir kokiu keliu”, – po susitikimo Seime žurnalistams sakė socialdemokratas, vicemeras Romas Adomavičius.

“Mus pilnai tenkina konservatorių kandidatas”, – teigė liberalcentristas Stanislovas Šriūbėnas.

Jis teigė, kad koalicijoje neturėtų dirbti nuo liberalcentristų atskilę Artūro Zuoko bendražygiai, susibūrę į Vilniečių frakciją.

Sutinkantis su R.Aleknos kandidatūra tikino ir Liberalų sąjūdžio atstovas Šarūnas Gustainis.

Prieš kurį laiką iš valdančiosios koalicijos pasitraukęs Liberalų sąjūdis, pasak Š.Gustainio, prie valdančiųjų vėl dedasi su sąlyga, kad iki rinkimų nebus priimami su šilumos tinklų nuoma ir atliekų deginimo gamyklos statymu Vilniuje susiję sprendimai.

Dėl spaudimo savivaldybės kontrolieriui Šarūnui Skučui iš konservatorių gretų pašalintas dabartinis meras Vilius Navickas. Jis žada atsistatydinti iš mero pareigų, kai valdantieji sutars, kas jį pakeis.

Vilniaus miesto savivaldybės valdančiojoje koalicijoje šiuo metu kartu dirba konservatoriai, socialdemokratai, liberalcentristai ir Nepriklausoma frakcija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...