2010 Spalio 19

Andrius Kubilius

Premjeras remia R.Aleknos kandidatūrą į Vilniaus merus

veidas.lt

Premjeras, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Andrius Kubilius sako remiantis savo patarėjo ir partijos kolegos Raimundo Aleknos kandidatūrą į sostinės merus.

“R.Alekna – mūsų frakcijos lyderis savivaldybėje, ir todėl remiu ir remsiu jo kandidatūrą”, – antradienį Lietuvos radijui sakė ministras pirmininkas.

“Tikėčiausi, kad tai, ką matome viešuose pareiškimuose – kad savivaldybės tarybos frakcijos, kurios žada įeiti į koaliciją, ar tai būtų socialdemokratai, ar kažkurios liberalios frakcijos, savo viešus žodžius parems konkrečiu balsavimu”, – pridūrė A.Kubilius.

Vilniaus konservatoriai pirmadienį iniciavo trečiąjį pasitarimą dėl būsimos koalicijos ir naujojo sostinės mero, kuris pakeistų susikompromitavusį Vilių Navicką.

Vilniaus konservatorių lyderio parlamentaro Manto Adomėno teigimu, visos konsultacijose dalyvavusios frakcijos remia R.Aleknos kandidatūrą.

Dėl spaudimo savivaldybės kontrolieriui Šarūnui Skučui iš konservatorių gretų pašalintas dabartinis meras V.Navickas. Jis žada atsistatydinti iš mero pareigų, kai valdantieji sutars, kas jį pakeis.

Vilniaus miesto savivaldybės valdančiojoje koalicijoje šiuo metu kartu dirba konservatoriai, socialdemokratai, liberalcentristai ir Nepriklausoma frakcija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...