2011 Kovo 22

Libija

Putinas apie Libiją išreiškė asmeninę nuomonę

veidas.lt

Rusijos ministro pirmininko Vladimiro Putino situacijos Libijoje vertinimas yra jo asmeninė nuomonė, o Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo išsakytas vertinimas – vienintelė oficiali Rusijos pozicija, pareiškė vyriausybės vadovo atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

“Mes kalbame apie skirtingus vertinimo lygius”, – antradienį žurnalistams sakė D.Peskovas.

“Premjero išsakytas vertinimas – tai tik jo asmeninė nuomonė, o valstybės vadovo vertinimas – vienintelė oficiali Rusijos Federacijos pozicija, jos visi ir laikosi”, – pabrėžė D.Peskovas.

Išvakarėse Rusijos prezidentas D.Medvedevas pareiškė, kad reikia atsargiau rinktis žodžius, skelbiant pareiškimus apie įvykius Libijoje.

“Jokiu būdu negalima vartoti posakių, kurie iš esmės skatina civilizacijų susidūrimus. Tokių, kaip “kryžiaus žygiai” ar panašių. Tai nepriimtina. Priešingu atveju viskas gali baigtis žymiai blogiau, nei tai, kas vyksta. Apie tai turi visi prisiminti”, – Gorkose žurnalistams pareiškė prezidentas.

D.Medvedevas sakė nemanantis, kad JT Saugumo Tarybos 1973 rezoliucija yra neteisinga.

“Manau, kad ši rezoliucija iš esmės atspindi ir mūsų Libijos įvykių vertinimą, tačiau ne visur, todėl mes nepasinaudojome savo veto teise, ir, kaip jūs suprantate, kad mūsų atsisakymas nesinaudoti veto teise buvo kvalifikuotas, atsižvelgiant į visiškai suprantamas pasekmes. Būtų neteisinga kalbėti, kad “mes neįsivaizdavome, ką darome”, – sakė prezidentas.

Jis pažymėjo, kad tokios buvo jo duotos instrukcijos Rusijos užsienio reikalų ministerijai.

Prieš tai pirmadienį Rusijos premjeras V.Putinas pareiškė, kad sprendimai naudoti jėgą tarptautiniuose reikaluose šiandien priimami pernelyg lengvai.

JT Saugumo Tarybos rezoliuciją dėl Libijos V.Putinas vadino nevisaverte. “Ši Saugumo Tarybos rezoliucija, be abejo, yra nevisavertė ir kenkianti”, – pareiškė V.Putinas kalbėdamasis su Votkinsko gamyklos darbininkais pirmadienį.

Pasak jo, pažiūrėjus, kas ten parašyta, “iš karto pasidarys aišku, kad ji leidžia visiems daryti viską, imtis bet kurių veiksmų prieš suverenią valstybę”. “Ir apskritai, tai man primena viduramžių raginimą eiti į kryžiaus žygį, kai kas nors kviečia ką nors eiti į tam tikrą vietą ir kažką vaduoti”, – sakė V.Putinas.

+370 5 2058525

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Pamastymai Pamastymai rašo:

  Manau kiekvienas bent kiek sveikai protaujantis žmogus žino, kas dedasi pasaulyje, kuriame jis gyvena. Tačiau, jeigu vis dar yra tikima tuo, ką rodo TV ir rašo spauda, tai be abejo, žmonės nieko nežino, kas dedasi pasaulyje, nes jie žino tik tai, ką rašo spauda ir ką rodo TV scenarijai.
  O Libija, tai gi nafta… Žmonės iš Libijos rašo perspėjimus, kad visa informacija apie Libija melas. Va tiek, kiek jūs turite suvokimo, apie tai, kas valdo pasaulį, tiek ir suprasite, kas iš tikrųjų vyksta Libijoje. Užeikite į google.lt ir padarykite užklausas šiom temom:

  X-Failai-piramidės poveikis
  Atrodo, kad globalistai stato teroristinio karo spektaklį
  Kodėl Libijoje prasidėjo karas
  R. Alaunis: kas iš tikrųjų vyksta Libijoje?

  Manau viskas bus žymiai aiškiau.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...