2010 Balandžio 06

Ginklai

V. Putinas pažadėjo H. Chavezui ginklų už 5 mlrd. dolerių

veidas.lt

Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas parsivežė iš Venesuelos preliminarių užsakymų rusiškiems ginklams iš viso už maždaug 5 mlrd. dolerių.

“Mūsų delegacija ką tik sugrįžo iš Venesuelos, o iš viso užsakymų gali būti už daugiau kaip 5 mlrd. dolerių”, – pirmadienį citavo V.Putino žodžius Rusijos agentūros, kurių korespondentai buvo įsileisti į premjero užmiesčio rezidencijoje vykusį pasitarimą karinio pramoninio komplekso plėtotės klausimais.

V.Putinas sakė, kad į šią sumą įeina 2,2 mlrd. dolerių paskola, kurią Maskva pažadėjo Venesuelos lyderiui Hugo Chavezui (Hugui Čavesui), ketinančiam pirkti tankų T-72 ir zenitinių raketų kompleksų S-300.

Nuo 2005 metų Venesuela pirko iš Rusijos naikintuvų Su, sraigtasparnių Mi-17 ir Kalašnikovo automatų už beveik 5 mlrd. dolerių.

Nauji užsakymai bus gaminami 13-oje Rusijos gynybos įmonių, sakė V.Putinas.

“Apskritai, finansavimo šaltiniai nustatyti ir su mūsų partneriais suderinti”, – sakė V.Putinas, kuris aplankė H.Chavezą savaitgalį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...