2010 Balandžio 14

Sveikatos draudimas

PSD skola vargingiems gali būti panaikinta

veidas.lt

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad mokesčių mokėtojams, kurie turėtų sumokėti privalomąjį sveikatos draudimą už 2009 metus ar dėl per didelio pritaikyto neapmokestinamojo pajamų dydžio turėtų sumokėti gyventojų pajamų mokestį, tačiau dėl sunkios finansinės padėties to negalės padaryti, susidariusi skola galės būti pripažinta beviltiška.

Susidariusios nepriemokos mokėjimą galima atidėti arba išdėstyti dalimis sudarydami mokestinės paskolos sutartį arba nesudarant. Pastaruoju būdu atidėjus mokesčių sumokėjimą neskaičiuojamos palūkanos, o nuo delspinigių gyventojas gali būti atleistas dėl sunkios ekonominės ar socialinės padėties.

Mokesčių mokėtojas, pavyzdžiui, neturintis darbo, gali būti atleidžiamas nuo delspinigių mokėjimo. O jei asmens ekonominė situacija išties komplikuota, mokesčių administratoriaus ar mokesčių mokėtojo iniciatyva mokestinė nepriemoka nedelsiant gali būti pripažinta beviltiška.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...