2011 Kovo 15

Verslas

Prokurorai domisi Šiaulių arenos valdytojais

veidas.lt

Šiaulių apygardos prokuratūra pareikalavo iš Šiaulių miesto savivaldybės pateikti arenos koncesijos dokumentus. Juos išanalizavę prokurorai spręs, ar ginti viešąjį interesą, rašo “Lietuvos rytas”.

Anot dienraščio, prokurorų veiksmai sukėlė sumaištį ir kadenciją baigiančioje miesto taryboje. Į šaukiamo savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkę jau įtrauktas klausimas dėl pritarimo savavališkai pakeistai Aukštabalio daugiafunkcio komplekso koncesijos sutarčiai.

75 mln. litų mokesčių mokėtojams kainavusią Šiaulių areną valdanti viešoji įstaiga “Pramogų sala” jokių finansinių duomenų apie save viešai neskelbia. Iš miesto biudžeto “Pramogų salai” jau atseikėta daugiau nei 3,2 mln. litų koncesijos išmokų.

Abu “Pramogų salos” savininkai – generalinis direktorius Gintaras Radavičius ir direktorius Darius Balčiūnas apie tai nelinkę kalbėti.

Spėjama, kad nemažai pelningų renginių organizavo ne arenos valdytoja “Pramogų sala”, o šios įmonės dalininkui D.Balčiūnui priklausančios bendrovės, sumokėjusios už arenos nuomą.

“Buvo kilę įtarimų, kad pelnas gali iškeliauti per “Pramogų salos” vadovams priklausančias įmones. Prieš metus prašėme pateikti medžiagą, bet negavome nieko”, – tikino Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Vladas Damulevičius.

Pasak dienraščio, įrodymų, kad arenos atidarymas sutapo ir su kai kurių “Pramogų salos” savininkams priklausančių įmonių suklestėjimu, apstu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...