2011 Gegužės 02

Automobilių paroda

Pristatytas naujas automobilis

veidas.lt

"Veido" archyvas

Pasak įgaliotosios „Fiat“ atstovės Baltijos šalyse UAB „Autobrava“ pardavimų vadovės Ivonos Narbutienės, naujasis„Fiat“ modelis, kurį rudenį bus galima įsigyti Lietuvoje ir Latvijoje, kainuos apie 70 tūkst. litų.

Ant „Dodge Journey“ bazės sukurtas visureigis „Fiat Freemont“ yra pirmasis „Fiat“ modelis, gimęs bendradarbiaujant su koncernu „Chrysler Group“. Gamintojų teigimu, tai universalus automobilis, tinkantis ir šeimai, ir erdvumą bei patogumą vertinantiems vairuotojams, ieškantiems automobilio tiek kasdienai, tiek aktyviam laisvalaikiui.

Siekiant palengvinti pasrinkimo ir įsigijimo procesą, pirkėjams siūlomos dvi naujojo „Fiat Freemont“ komplektacijos, atitinkančios skirtingus poreikius.

„Freemont“ turės priekinius varomuosius ratus ir turbodyzelinius variklius – 2 litrų darbinio tūrio MultiJet 140 AG arba 170 AG, suderintus su mechanine pavarų dėže. Vėliau šį „Fiat“ modelį bus galima įsigyti ir su keturių varomųjų ratų sistema, 170 AG 2 litrų darbinio tūrio MultiJet arba 276 AG benzininiu 3.6 litrų darbinio tūrio V6 agregatu ir automatinėmis pavarų dėžėmis.

Abi standartinės šio modelio komplektacijos bus siūlomos su trimis eilėmis išdėstytomis 7 sėdynėmis, trijų zonų automatine klimato kontrolės sistema, durų atidarymo be raktelių sistema, pastovaus greičio palaikymo kontrole, padangų slėgio stebėjimo sistema (TPMS), priešrūkiniais žibintais ir lietimui jautriu spalvotu radijo imtuvo ekranu.

"Veido" archyvas

Gamintojų teigimu, šio automobilio vidus taip pat atspindi jo išskirtinę išvaizdą bei pasižymi erdvumu, kurį leidžia užtikrinti dideli (ilgis – 4,8 m, plotis – 1,8 m, aukštis – 1,7 m) automobilio parametrai. Vairuotojui ir keleiviams patogumo suteikia aukšta sėdėjimo pozicija ir geras matomumas, erdvios bei ergonomiškos sėdynės, daugybė daiktų skyrelių bei itin talpus 1461 litrų bagažo skyrius.

Aukščiausio lygio saugumo sistemą sudaro 7 oro pagalvės, ratų antiblokavimo sistema ABS su Brake Assist, elektroninė stabilumo programa ESP su hill-holder funkcija ir ERM sistema.

Šis modelis bus gaminamas Tolukos gamykloje Meksikoje, kurioje gaminamas ir JAV rinkai skirtas populiarusis „Fiat 500“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...