2011 Gegužės 06

Pristatys strateginius Lietuvos energetikos projektus JAV

veidas.lt

BFL

Energetikos ministras Arvydas Sekmokas kitą savaitę lankysis JAV, Vašingtone, kur susitiks su šalies administracijos, Kongreso nariais, nevyriausybinių organizacijų energetikos ekspertais.

Pagrindinės dvišalių susitikimų temos – Lietuvos energetinės nepriklausomybės strategija, energetinė situacija regione, Visagino atominės elektrinės ir suskystintų gamtinių dujų terminalo projektai, skalūninių dujų paieškų Lietuvoje galimybė, teigiama Energetikos ministerijos pranešime.

A. Sekmokas susitiks su JAV Energetikos sekretoriaus pavaduotoju Danieliu B. Ponemonu, JAV Valstybės sekretorės pasekretoriumi energetikai ir ekonominiams klausimams Robertu D. Hormatsu, JAV Valstybės sekretorės specialiuoju įgaliotiniu energetikai ambasadoriumi Richardu L. Morningstaru.

Numatoma, kad A. Sekmokas taip pat susitiks su JAV nevyriausybinių organizacijų energetikos ekspertais bei dalyvaus “The European Institute” diskusijoje apie Baltijos regiono energetinį saugumą.

Taip pat numatyti A. Sekmoko susitikimai su JAV kongreso nariais – Atstovų rūmų Europos reikalų pakomitečio pirmininku Danu Burtonu ir Energetikos ir komercijos komiteto nariu Johnu Shimkus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...