2010 Balandžio 06

Prekyba

Prieš Velykas prekyba suaktyvėjo 30 proc.

veidas.lt

Prekybos centrai džiaugiasi suaktyvėjusia prekyba – pasirengimas Velykų šventėms jų pardavimą išaugino 30 proc.
“Šiais metais žmonės perka daugiau proginės atributikos – namų, šventinio stalo puošybos elementų, mielų dovanėlių, o pernai pagrindinis akcentas buvo tik Velykų stalas”, – naujų tendencijų pastebi “Maximos LT” atstovė spaudai Renata Saulytė.

Labiausiai prieš ir per Velykas didėja prekyba kiaušiniais – du tris kartus. Prekybos centrų atstovai taip pat pastebi, kad prieš šventes pirkėjai renkasi produktus, kurių prireikia gaminant namie. “Didėja aukščiausios rūšies miltų, uogienių ir kepti skirtų priedų paklausa, todėl spėjame, kad Velykoms nemažai lietuvių patys keps pyragus su įdaru ir gamins kitus populiarius patiekalus”, – svarsto prekybos tinklo “Iki” atstovas spaudai Valdas Lopeta.
“Rimi Lietuva” tinklo atstovai pastebėjo šoktelėjusį kepimo miltelių poreikį.

Prekybos centrų parduotuvėse taip pat daugiau parduodama prieskonių, žuvies, mėsos, majonezo, acto, kiaušinių dažų, šviežių daržovių ir saldumynų. R.Saulytės teigimu, likus savaitei iki švenčių 20 proc. daugiau parduota namų valymo priemonių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...