2010 Rugpjūčio 17

Akcija

Prie Prezidentūros piketavo nepatenkintieji teisingumu

veidas.lt

Antradienį Vilniuje prie Prezidentūros įvyko piketas, kurio dalyviai sakė esą nepatenkinti teisingumo vykdymu Lietuvoje. Pikete dalyvavo visuomeninės organizacijos “Jungtinis demokratinis judėjimas” (JDJ) ir judėjimo “Drąsiaus kelias” atstovai.

Piketuotojai BNS sakė, kad savo akcija jie nori prezidentei Daliai Grybauskaitei priminti jos žodžius, kad Lietuvoje nėra teisingumo, kad reikia kuo skubiau jį atstatyti teisingumą.

Akcijos dalyviai tvirtino, jog Lietuvą, o ypač teisėsaugą, yra giliai apėmęs korupcijos vėžys ir kuo toliau, tuo labiau darosi nebeįmanoma gyventi.

Anot jų, antradienį protestuoti prie Prezidentūros atvyko žmonės iš Vilniaus, Kauno, Tauragės, Kėdainių, Klaipėdos.

Piketo dalyvius prižiūrėjo keturi policijos pareigūnai.

Paklausti, ar turi Vilniaus miesto savivaldybės leidimą protesto akcijai surengti, JDJ atstovai teigė, kad piketuoja tik 9 žmonės, todėl leidimo esą nereikia.

Rodydami į mirusio kauniečio Drąsiaus Kedžio šalininkus jie teigė, kad sutapimas, jog ir šie S.Daukanto aikštėje piketuoja tuo pačiu metu.

Vilniaus policijos atstovė BNS sakė, kad Susirinkimų įstatymas nepažeistas, nes piketavo dvi grupės po devynis žmones.

“Buvo susirinkusios dvi grupės po devynis žmones – pirma grupė “Stop pedofilijai”, kita – Jungtinio demokratinio judėjimo. Pažeidimų neužfiksuota, įstatymas nepažeistas”, – sakė policijos atstovė Dalia Petrauskienė.

Įstatymas numato, kad leidimo reikia, jei protesto akcijoje dalyvauja daugiau nei devyni žmonės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...