2010 Gegužės 10

Viešumas

Prezidentūra kviečia virtualius svečius

veidas.lt

Prezidentūros tinklalapyje pradėti transliuoti svarbiausi čia vykstantys renginiai. Piliečiai jau turėjo galimybę stebėti akcijos, skirtos smurtui ir patyčioms pasmerkti, pristatymą, kovai su skurdu ir socialine atskirtimi skirtą renginį, Lietuvos ir Lenkijos prezidentų spaudos konferenciją, žurnalistų forumą.

“Transliuojami ne visi, o tik svarbūs renginiai”, – sakė prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė. Kol kas lankomumo statistika nesistemizuojama, bet planuojama tai įdiegti.

Beje, prezidentė yra prisijungusi ir prie populiaraus socialinio tinklo “Facebook”. Už šį projektą Prezidentūra konkurse “Login 2010″ buvo apdovanota už geriausią metų valstybinę iniciatyvą internete.

Vaizdo transliacijas galima stebėti ir iš Vyriausybės renginių. O Seimas parlamento posėdžius, spaudos konferencijas, kitus čia vykstančius renginius tiesioginiai internetu transliuoja jau dešimt metų.

Seimo kanceliarijos Informacinių technologijų ir telekomunikacijų departamento, kuris registruoja lankytojų duomenimis, tvirtinimu, nuo praėjusių metų pradžios buvo aptarnautos 469,5 tūkst. užklausos, gautos iš 27,7 tūkst. skirtingų IP. Vidutiniškai, skaičiuojant ir švenčių dienas, ir savaitgalius, per dieną vaizdo transliacijas žiūri maždaug tūkstantis internautų. Jie peržiūrėjo per 10 TB vaizdo informacijos, per 100 tūkst. transliacijos valandų.

“Populiariausios tiesioginės transliacijos iš Seimo posėdžių, per kuriuos svarstomi biudžeto, mokesčių klausimai, taip pat iškilmingi Seimo posėdžiai, prezidento metinis pranešimas, prezidento inauguracijai skirtas posėdis”, – sako Seimo Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Eglė Trembo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...