2010 Gegužės 17

Pedofilijos byla

Prezidentės prašoma įsikišti į D. Kedžio dukters globos bylą

veidas.lt

Penki parlamentarai, atstovaujantys valdančiajai Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijai, pirmadienį viešai kreipėsi į prezidentę Dalią Grybauskaitę, prašydami “inicijuoti padėties tyrimą” dėl Drąsiaus Kedžio dukros globos.

Seimo nariai sako tikį, kad pateiktas skundas dėl teismo sprendimo, jog mergaitė turi gyventi su motina, bus svarstomas skubos tvarka.

“Mergaitė šiuo metu turi įstatyminę globėją N.Venckienę ir yra išreiškusi savo norą gyventi jos šeimoje. Visuomenė nėra abejinga ir reikalauja principingo, nešališko ir sąžiningo tyrimo vadinamoje pedofilijos byloje, šio nusikaltimo užsakovų bei vykdytojų nustatymo, nežiūrint kokias aukštas pareigas valstybės valdžios sandaroje jie beužimtų”, – sakoma pareiškime, kurį pasirašė Gintaras Songaila, Saulius Stoma, Rytas Kupčinskas, Kazimieras Uoka ir Aurelija Stancikienė.

“Kreipiamės į jus, prezidente, prašydami inicijuoti padėties tyrimą. Atitinkamai siūlysime ir Seimui atlikti savo pareigas, kad būtų apsaugoti D. Kedytės interesai”, – sakoma BNS atsiųstame pareiškime.

D.Kedys, kurio palaikai rasti prieš mėnesį, anksčiau kaltino kelis asmenis seksualiai išnaudojus jo mažametę dukrą. Jis dingo praėjusių metų spalio 5 dieną, kai Kaune buvo nušauti jo viešų kaltinimų sulaukę teisėjas Jonas Furmanavičius ir mergaitės teta Violeta Naruševičienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. kova kova rašo:

  pries teisesauga man panasi i kova su vejo malunais, nes rasyti istatymai draudzia kovoti pries teisesauga, nes teisesaugos teismai ir tik teismai vygdo teisinguma.
  o kai tuo teisingumu abejojama kaip rodo apklausos 90 procentu lietuvos pilieciu. is komentaru matosi kad yra burys zmoniu stengenciu supriesinti,
  kai prokuroras paseka rusijos pavyzdziu ir deklaruoja kontroliuosias interneto komentarus.
  tie kas zaidzia sita nesvaru zaidima juokiasi is tu paciu pilieciu is seimo nariu kurie kuria juokingas komisijas, nustato ar nenustato blogybiu vistiek niekas nepasikeicia.

 2. Anonimas rašo:

  PREZIDENTE! MALDAUJU! NELEISK ATIDUOTI TOS MERGAITES PEDOFILAMS!LIKAI TIK TU VIENA, KURIA MES PASITIKIM!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...