2010 Rugpjūčio 25

Susitikimas

Prasideda metinis Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovų susitikimas

veidas.lt

Šiandien, rugpjūčio 25 dieną, Vilniuje prasidės dvi dienas truksiantis metinis Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovų susitikimas.

Jame planuoja dalyvauti 41 ambasadų, 8 konsulinių įstaigų, 9 atstovybių prie tarptautinių organizacijų, specialiosios misijos Afganistane atstovai ir du laikinieji reikalų patikėtiniai.

Susitikime bus aptarti artimiausi Lietuvos užsienio politikos prioritetai ir perspektyvos, Lietuvos diplomatijos laukiantys pasikeitimai pradėjus veikti Europos Sąjungos Išorės veiksmų tarnybai.

Susitikimo dalyviai diskutuos apie pasirengimą kitais metais prasidėsiančiam Lietuvos pirmininkavimui Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai ir artėjančiam Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungai 2013 metais.

Kaip ir ankstesniais metais, didelis dėmesys bus skiriamas diplomatijos ir verslo sąveikai. Ketinama aptarti būdus ir galimybes, kaip Lietuvos atstovybės užsienyje gali padėti Lietuvos verslininkams megzti naujus verslo ryšius, atrasti naujas ir plėsti jau esamas lietuviškų prekių ir paslaugų eksporto rinkas.

Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovai svarstys, kaip galima pagerinti teikiamų konsulinių paslaugų kokybę ir stiprinti ryšį su užsienyje gyvenančiais lietuviais. Bus ieškoma būdų didinti atstovybių darbo efektyvumą ir prieinamumą.

Tai jau dešimtasis tokio pobūdžio renginys.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...