2010 Gegužės 27

Susitikimas

Baltijos jūros valstybių viršūnių susitikime Lenkijai atstovaus užsienio reikalų ministras

veidas.lt

Baltijos jūros valstybių viršūnių susitikime Vilniuje Lenkijai atstovaus užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis (Radoslavas Sikorskis), BNS ketvirtadienį patvirtino Lenkijos ambasada Lietuvoje.

Tai reiškia, kad Lenkija, kaip ir Rusija, Švedija bei Danija, į Baltijos jūros valstybių tarybos posėdį nusprendė deleguoti žemesnio rango nei ministras pirmininkas pareigūnus. Pastarosioms trims šalims turėtų atstovauti vicepremjerai.

“Aš galiu oficialiai patvirtinti, kad Lenkijos delegacijai vadovaus užsienio reiklaų ministras Radoslawas Sikorskis”, – BNS ketvirtadienį popiet sakė Lenkijos ambasados Vilniuje vyresnysis patarėjas Andrzejus Kupiecas (Andžejus Kupecas).

Birželio 1-2 dienomis vyksiančiame Baltijos jūros valstybių tarybos posėdyje taip pat ketina dalyvauti septyni Vyriausybių vadovai.

BNS žiniomis, šį sąrašą, kuriame – Vokietijos, Baltijos šalių, Norvegijos ir Suomijos Vyriausybių vadovai, papildė Islandijos ministrė pirmininkė Johanna Sigurdardottir (Jouhana Sigurdardoutir). Į Vilnių taip pat žada atvykti Europos Komisijos pirmininkas Jose Manuelis Barroso (Žozė Manuelis Barozu).

Tuo pat metu birželio pradžioje Lietuvoje vyks ir Baltijos Davosu vadinamas verslo ir ekonomikos renginys Baltijos plėtros forumas, kuriame taip pat laukiama daug aukšto rango svečių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...