2012 Sausio 19

Praėję metai dovanų verslui buvo sėkmingi

veidas.lt


2011 m. šešiose šalyse veikianti įmonių grupė „LaisvalaikioDovanos.lt“ pardavė 33 % daugiau dovanų nei 2010-aisiais.

Didžiausias pardavimų kilimas užfiksuotas Estijoje, kurioje parduota 52 % daugiau dovanų, mažiausias buvo Lenkijoje – 5 %. Nuo Estijos nedaug atsiliko Latvija, kurioje 2011 m. pardavimai kilo 50 %, ir Lietuva – 31 %.

„Pabaltijo šalyse 2011 m. dovanų verslui buvo sėkmingi, čia vis dažniau žmonės dovanodavo mūsų siūlomas įspūdžio dovanas. Lėtesnį pardavimų augimą Lenkijoje galime paaiškinti 2011 m. šioje šalyje sulėtėjusiu ekonomikos augimu“ – sakė „LaisvalaikioDovanos.lt“ direktorius Rokas Černiauskas.

2010 m. pabaigoje startavusios elektroninės dovanų parduotuvės Suomijoje rezultatai taip pat geri: „Lyginant su 2010 m. Kalėdomis, 2011 m. kalėdinės prekybos metu pardavimai kilo tris kartus. Tai rodo, kad ir šioje šalyje įspūdžio dovanos sudomina vis daugiau pirkėjų, – džiaugėsi R. Černiauskas. – O šį rudenį atidaryto filialo Baltarusijoje rezultatus matysime tik 2012 m. pabaigoje“.

Kaip rodo įmonių grupės statistika, Lietuvoje ir jos kaimyninėse šalyse perkamos skirtingos dovanos. Lietuviai šiais metais dažniausiai pirko vakarienes ir degustacijas, o per Kalėdas itin populiari dovana buvo žurnalų prenumeratos. Latvijoje perkamiausių dovanų sąraše – įvairūs skrydžiai ir nusileidimas bobslėjumi, Estijoje – grožio ir SPA pasiūlymai, Suomijoje – vandens pramogos, o Lenkijoje populiariausia dovana – dovanų rinkiniai.

2011 m. „LaisvalaikioDovanos.lt“ įmonių grupė, pasiūliusi nemažai naujienų (garsių prekės ženklų dovanų čekius, leidinių prenumeratas, kino centrų dovanų kuponus), 2012 m. jų ruošia dar daugiau. Tačiau kokiomis naujovėmis šiais metais bus stebinami klientai R. Černiauskas kol kas neprasitaria.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...