2011 Birželio 10

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kiaulių maro

veidas.lt

BFL

Kauno apygardos prokuratūra ketvirtadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio kiaulių maro Jonavos rajono ūkyje.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, nes buvo sunaikintas didelės vertės turtas ir netinkamai atliktos pareigos, pranešė Kauno apygardos prokuratūra.

“Siekiant nustatyti viruso kilmę ir galimus patekimo būdus į kiaulių ūkį, šiuo metu yra formuluojamos užduotys, klausimai, galėsiantys padėti atsakyti į pareigūnus ir visuomenę dominančius klausimus”, – sakė prokuratūros Sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Gintautas Tamulionis.

Sudaryta tyrimo grupė iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų. Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros ir Jonavos rajono apylinkės prokuratūros prokurorai.

Kiaulių maras Jonavos rajono bendrovės Beržų kompleksas fermoje nustatytas birželio 1 dieną. Vėliau liga išplito dar į dvi fermas, todėl gali tekti sunaikinti apie 23 tūkst. kiaulių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...