2010 Liepos 30

Aukcionas

Prabangūs apskričių viršininkų automobiliai bus parduodami aukcione

veidas.lt

Prabangiausi apskričių viršininkų tarnybinius automobilius ketinama parduoti aukcione, pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM).

Ministerijos autoūkis artimiausiu metu skelbs aukcioną dviem automobiliams – “Audi A6″ ir “BMW 730″, – kuriuos buvo įsigiję Telšių ir Alytaus apskričių viršininkai.

“Tai naujausi ir geriausios būklės automobiliai iš viso apskrityse turėto automobilių parko”, – teigia vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis.

Anot jo, šios transporto priemonės yra geros būklės, tačiau pasilikti juos autoūkiui ar perduoti naudotis tiems, kam atiduotos tam tikros apskričių viršininkų administracijų funkcijos, nėra ekonomiška.

Artimiausiu metu bus apsispręsta, ar nevertėtų į aukcioną atiduoti ir dar vieno automobilio (“Volvo S80″), kuriuo naudojosi buvusi Kauno apskrities viršininkė. Tai paaiškės, kai šis automobilis bus perduotas VRM autoūkiui.

Iš viso dešimtyje apskričių viršininkų administracijų buvo 259 tarnybiniai automobiliai. Iš jų 184 perduoti ministerijoms, savivaldybėms ar konkrečioms įstaigoms, kurios perėmė funkcijas iš apskričių viršininkų administracijų. Dar 75 automobiliai bus perduoti artimiausiu metu.

Apskričių viršininkų administracijos panaikintos nuo šių metų liepos 1 dienos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...