2010 Spalio 13

Mitingas

Po savaitės prie Vyriausybės rinksis mitinguotojai

veidas.lt

Asociacija Tautos ateities forumas (TAF) kitą savaitę rengia mitingą prie Vyriausybės, kuriame tikisi sulaukti maždaug 500 dalyvių.

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje TAF pirmininkas, buvęs parlamentaras Algimantas Matulevičius sakė, jog jau yra gautas oficialus Vilniaus miesto savivaldybės leidimas mitingui spalio 20 dieną.

V.Kudirkos aikštėje TAF organizuojamo mitingo dalyviai, pasak A.Matulevičiaus, ketina išsakyti nepasitenkinimą nedarbu, emigracija, mažomis algomis ir pensijomis, taip pat augančiomis kainomis.

Pasak jo, praėjusią savaitę Seimo pirmininkei Irenai Degutienei perduotas TAF reikalavimas Seime sukurti komisiją, “kuri tirtų krizę, jos padarinius Lietuvai ir įvardintų kaltus”.

A.Matulevičiaus įsitikinimu, nėra pakankamai įvertinta buvusių ir esamos Vyriausybės reagavimas į krizę, taip pat bankų veikla.

TAF pirmininko teigimu, nei asociacija, nei jis pats savivaldos rinkimuose dalyvauti neketina.

“Mes tikrai nesame tas judėjimas, kur čia bando priklijuoti etiketę, kad susikūrėm vardan savivaldybių rinkimų. Mes į rinkimus neisime, jei kas ir norės eiti iš mūsų narių, jie yra laisvi, jie gali eiti kaip nepriklausomi. (…) Aš pats asmeniškai į tokius rinkimus neinu”, – tvirtino A.Matulevičius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...