- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Po savaitės prie Vyriausybės rinksis mitinguotojai

Autorius: veidas.lt | 2010 10 13 @ 13:16 | Lietuva | No Comments

Asociacija Tautos ateities forumas (TAF) kitą savaitę rengia mitingą prie Vyriausybės, kuriame tikisi sulaukti maždaug 500 dalyvių.

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje TAF pirmininkas, buvęs parlamentaras Algimantas Matulevičius sakė, jog jau yra gautas oficialus Vilniaus miesto savivaldybės leidimas mitingui spalio 20 dieną.

V.Kudirkos aikštėje TAF organizuojamo mitingo dalyviai, pasak A.Matulevičiaus, ketina išsakyti nepasitenkinimą nedarbu, emigracija, mažomis algomis ir pensijomis, taip pat augančiomis kainomis.

Pasak jo, praėjusią savaitę Seimo pirmininkei Irenai Degutienei perduotas TAF reikalavimas Seime sukurti komisiją, “kuri tirtų krizę, jos padarinius Lietuvai ir įvardintų kaltus”.

A.Matulevičiaus įsitikinimu, nėra pakankamai įvertinta buvusių ir esamos Vyriausybės reagavimas į krizę, taip pat bankų veikla.

TAF pirmininko teigimu, nei asociacija, nei jis pats savivaldos rinkimuose dalyvauti neketina.

“Mes tikrai nesame tas judėjimas, kur čia bando priklijuoti etiketę, kad susikūrėm vardan savivaldybių rinkimų. Mes į rinkimus neisime, jei kas ir norės eiti iš mūsų narių, jie yra laisvi, jie gali eiti kaip nepriklausomi. (…) Aš pats asmeniškai į tokius rinkimus neinu”, – tvirtino A.Matulevičius.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/po-savaites-prie-vyriausybes-rinksis-mitinguotojai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.