2013 Balandžio 10

Plečiasi savitarnos terminalų siuntimo geografija

veidas.lt

Pirmą kartą siuntinius galima siųsti ir gauti tarp savitarnos terminalų tinklo ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Iki šiol siuntas iš vieno „Post24“ savitarnos terminalo į kitą buvo galima siųsti tik šalies viduje.

Nuo šių metų balandžio mėn. įmonė atvėrė kelius siuntų srautams tarp „Post24“ terminalų į Latviją bei Estiją. Siuntos iš savitarnos terminalo į terminalą Baltijos šalyse bus pristatomos per 1-2 dienas.

„Esamų klientų srautai Baltijos regione nuteikia optimistiškai. Vis daugiau klientų renkasi nebe kurjerių paslaugas, o siuntimą tarp savitarnos terminalų. Planuojame, kad per kelerius metus į šiuos terminalus perduodamų siuntų srautas Baltijos šalyse išaugs daugiau nei 70 procentų“, – teigia UAB „EP-24“, valdančio „Post24“ savitarnos terminalų tinklą Lietuvoje, direktorius Joona Saluveer.

Pasak J. Saluveer, savitarnos terminalų siuntimo paslaugų plėtra Baltijos šalyse – pirmasis žingsnis į terminalų plėtrą Europoje. Įmonė planuoja klientams pasiūlyti galimybes siųsti ir gauti siuntinius į ir iš daugelio Europos šalių. „Siuntimo iš Lietuvos „Post24“ savitarnos terminalo į terminalą Baltijos šalyse kaina yra bent 40 proc. mažesnė, nei kainuotų siųsti paštu ar per kurjerį“, – sakė J. Saluveer.

Lietuvos savitarnos siuntų terminalų naudotojai, siųsdami siuntinius į ir iš Latvijos, juos gaus per 1 darbo dieną. Siuntos į Estiją nukeliaus per 1-2 dienas. Iki šiol „Post24“ siuntas į Baltijos šalis savitarnos terminalų vartotojai siuntė per logistikos ir skubių siuntų gabenimo įmonę „Unipak“, o dabar siunta bus pristatyta į kitą tokį pat savitarnos terminalą. Pristačius siuntą į gavėjo šalyje esantį siuntų savitarnos terminalą, jis apie tai bus informuotas SMS žinute.

„Post24“ į Lietuvos siuntų rinką įžengė 2012 metais. Praėjusiais metais Baltijos šalyse buvo įrengta daugiau nei 110 „Post24“ savitarnos siuntų terminalų: 50 Estijoje, 29 Latvijoje ir 35 Lietuvoje. Visą parą veikiantys „Post24“ savitarnos siuntų terminalai įrengti dvylikoje Lietuvos miestų. „Post24“ siuntų terminalų tinklą valdo Estijos valstybinė įmonė „Eesti Post“.

Siuntiniai, siunčiami per „Post24“ savitarnos terminalus, Lietuvoje pristatomi per 24 valandas nuo pirmadienio iki šeštadienio. Nemokamai atsiimti siuntinį iš terminalo gavėjas gali per 7 dienas.a

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...