2010 Birželio 15

Pedofilijos byla

Pirminė A. Ūso mirties priežastis – prigėrimas

veidas.lt

Sekmadienį rastas negyvas įtariamasis pedofilijos byloje Andrius Ūsas mirė prigėręs vandenyje, o ant jo kūno smurto žymių nerasta, rodo preliminarūs duomenys, kuriuos antradienį paskelbė prokuratūra.

Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyriaus vyriausiasis prokuroras Zenonas Burokas spaudos konferencijoje sakė, kad ši “pirminė priežastis” paaiškėjo atlikus skrodimą. Apie tai Generalinę prokuratūrą informavo Kauno apygardos prokurorai.

Anot Z.Buroko, A.Ūsas nuo keturračio motociklo greičiausiai nebuvo nukritęs. Pasak prokuroro, tikėtina, kad vyras įvažiavo į vandens telkinį, nulipo nuo motociklo ir suklupo.

“Pilnai tikėtina, kad galėjo būti problemų su sveikata”, – sakė teisėsaugininkas.

Z.Buroko teigimu, ant kūno nerasta smurto žymių. Dėl galimų alkoholio ar vaistų pėdsakų, pasak prokuroro, išvadų dar nėra, esą reikia atlikti papildomus, laboratorinius tyrimus.

Atlikus galutinius tyrimus, ekspertai turėtų pasakyti ir galutinę A.Ūso mirties priežastį.

A.Ūso palaikai rasti sekmadienį Alytaus rajone šalia keturračio motociklo.

“Keturratis motociklas nebuvo apvirtęs, jis buvo tik įvažiavęs į kūdrą (vandens lygis siekė kelius) ir šalia motociklo gulėjo lavonas veidu į vandenį”, – pirmadienį informavo Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

A.Ūsui vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje buvo pateikti įtarimai dėl mažametės mergaitės tvirkinimo. Šiuos kaltinimus vyras kategoriškai neigė.

Kauno pedofilijos skandalas, kaip įtariama, nusinešė jau keturių žmonių gyvybes. Balandžio mėnesį buvo rasti kauniečio Drąsiaus Kedžio palaikai. Šis vyras įtariamas Kauno apygardos teismo teisėjo Jono Furmanavičiaus ir savo dukters tetos Violetos Naruševičienės žmogžudystėmis. A.Ūsą, J.Furmanavičių ir dar vieną nenustatytą asmenį Aidą kaunietis D.Kedys kaltino jo mažametės dukters seksualiniu prievartavimu, o mergaitės motiną ir tetą – sąvadavimu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...