2013 Lapkričio 20

Pigu.lt prekes pristatys per savitarnos siuntų terminalus

veidas.lt


Didžiausios internetinės parduotuvės Lietuvoje „Pigu.lt“ pirkėjai nuo šio trečiadienio internetu įsigytas iki 30 kilogramų prekes galės atsisiųsti per „Post24“ savitarnos siuntų terminalus. Visą parą lauke prieinami terminalai veikia 12-oje Lietuvos miestų. Anksčiau pirkėjai galėjo rinktis iš trijų pristatymo variantų. Į namus, biurą ar pašto skyrių, o 3 didžiųjų miestų gyventojai prekes galėjo atsiimti ir prekių atsiėmimo punktuose. Daugeliui pirkėjų sutrumpės ir pristatymo laikas: į terminalus prekės atkeliaus darbo dienomis per 24 valandas.

„Džiaugiamės, kad perkantys mažesnės vertės ar nedidelių išmatavimų prekes: smulkią buitinę techniką, elektronikos įrenginius, kosmetiką galės išbandyti patogų prekių pristatymo būdą – į „Post24“ terminalus. Iki lapkričio 30 dienos prekių pristatymą į visą parą veikiančius siuntų terminalus teiksime nemokamai, vėliau kaina sieks 5 litus. Šią prekių pristatymo paslaugą prieš 6 mėnesius įdiegėme Latvijoje, tikime, kad Lietuvoje šis siuntimo būdas bus toks pat populiarus“, – teigė UAB „Pigu.lt“ generalinis direktorius Dainius Liulys.

Per šiuos savitarnos siuntų terminalus gyventojai galės siųsti daiktus, telpančius į trijų dydžių spinteles: S, M ir L. Didžiausio siuntinio aukštis galės siekti 64, Ilgis – 38, o plotis – 41 centimetrus, į šią siuntą tilps ne mažesnis nei rankinio bagažo išmatavimus atitinkantis lagaminas. Mažiausio „Post24“ dydžio siuntiniu gyventojai galės siųsti kvepalus, kosmetiką, mobiliuosius telefonus, plaukų džiovintuvus ir kitą smulkią techniką. Pristačius siuntą į gavėjo mieste esantį siuntų savitarnos terminalą, jis apie tai bus informuotas SMS žinute ir elektroniniu paštu.

„Eidami iš prekybos centro ar užsukę į degalinę žmonės siuntinį gali pasiimti per mažiau nei minutę. Manau, ilgainiui savitarnos siuntų terminalai dėl mažos kainos ir patogumo tarp elektroninių parduotuvių taip išpopuliarės, kad taps mažomis jų „atstovybėmis“. Jau dabar su kolegomis matome, kad tokios vizijos pagrįstos: pavyzdžiui, Estijoje šiandien daugiau nei 50 proc. klientams skirtų įmonių siuntinių perduodama per savitarnos terminalus“, – sakė „Post24“ pardavimo grupės vadovė Julija Matulienė. Ji prognozuoja, kad per kitus metus į šiuos terminalus perduodamų siuntų srautas Lietuvoje išaugs daugiau nei 45 procentus.
„Post24“ yra savitarnos siuntų terminalų tinklas Baltijos šalyse. Jį valdo Estijos logistikos ir pašto paslaugų bendrovė „Eesti Post”. Šiuo metu tinklą sudaro 148 visą parą veikiantys savitarnos siuntų terminalai: 84 Estijoje, 35 Lietuvoje ir 29 Latvijoje. Siuntos iš savitarnos terminalo į terminalą Baltijos šalyse pristatomos per 1-2 darbo dienas. 2012 metais „Eesti Post” uždirbo 8,7 mln. litų (2,52 mln. eurų) pelno. Įmonių grupei Lietuvoje taip pat priklauso Lietuvos logistikos ir skubių siuntų gabenimo įmonė „Unipakas“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Tomas Tomas rašo:

  Tas geras pristatymo būdas, tik gal nelabai naudinga bus Lietuvos paštui, nes mačiau ir LP Express jau turi savo metalinių spintelių.
  Bet iš esmės labai patogus būdas, nereikia laukti kurjerio namie, ar eiti į paštą (kai kiti dirba tik iki 18h). Jau ne vieną vietoje mačiau tą spintelę ir draugei yra tekę naudotis tai visai patiko. Galėtų viso interneto prekybininkai tokį būdą įsidiegti, dar daug tokių parduotuvių kaip http://www.b-a.lt neturi tokio būdo.
  Įvairovė visada į naudą :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...