2011 Gegužės 10

Lietuvos paštas plečia teikiamas paslaugas

veidas.lt

"Veido" archyvas

Augant siuntų pristatymui šalies rinkoje, Lietuvos paštas plečia teikiamas paslaugas. Nuo antradienio pašto skyriuose siūloma nauja paslauga – “Ekonomiška siunta”, kuri leis nedideles siuntas siųsti ir gauti daug patogiau.

Siunčiant daiktus “Ekonomiška siunta”, tokia siunta bus pristatyta į bet kurį iš daugiau nei 700 Lietuvos pašto skyrių visoje Lietuvoje. Gavėjas siuntą galės atsiimti nebūtinai tame pašte, kuris jį aptarnauja. Siunta bus pristatyta į šalia gavėjo darbo vietos esantį ar ilgiau dirbantį paštą.

Pasak Lietuvos pašto Pardavimų tarnybos direktoriaus Arūno Venckavičiaus, dar vienas šios paslaugos privalumas – specialus siuntos identifikavimo kodas, kuris leis sekti siuntos buvimo vietą. Lietuvos pašto internetiniame tinklalapyje www.post.lt esančiame laukelyje “Siuntų paieška” tereikės suvesti siuntos indentifikavimo kodą ir siuntėjas matys, kurioje Lietuvos vietoje yra jo siunta. Gavėjui nereikės laukti, kol jį pasieks pranešimas apie atėjusią siuntą. Ją bus galima atsiimti, kai tik paieškos sistemoje bus nurodyta galutinė siuntos pristatymo vieta.

“Ekonomiška siunta” bus galima siųsti daiktus, sveriančius iki 10 kg, o siuntiniai, sveriantys iki pusės kilogramo, į bet kurį Lietuvos pašto skyrių bus pristatyti už ypač patrauklią kainą.

“Ekonomišką siuntą” už papildomą mokestį bus galima ir apdrausti iki 16 tūkst. litų. Jei siunta adresatą pasieks pažeista, siuntėjui nereikės rūpintis dėl žalos atlyginimo. Visus patirtus nuostolius atlygins Lietuvos paštas.

Praėjusiais metais Lietuvos paštas gyventojams pristatė daugiau nei 400 tūkstančių prekių paštu, kurios svėrė apie 600 tonų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...