2011 Gruodžio 14

Pervedimai į pensijų fondus gali mažėti

veidas.lt

Prezidentei pareiškus, kad nepritars pervedimų į privačius antros pakopos pensijų fondų stabdymui, Premjeras Andrius Kubilius sako, kad valdančiojoje koalicijoje svarstoma ne sustabdyti pervedimus, o šiek tiek juos sumažinti.

Pervedimai į privačius pensijų fondus gali būti sumažinti 0,5- 1 proc.

„Tai šita nuomonė turbūt Seime taip pat bus įvertinta. Seime yra šiek tiek kitokia nuomonė. Matėte vakar balsavimą, turės būti rastas protingas sutarimas ir dar sykį galiu pakartoti: mano manymu, abiejose pusėse yra teisingų argumentų ir tų, kurie sako, kad privatus kaupimas yra svarbus ilgalaike prasme, ir reikėtų tą ilgalaikiškumą išsaugoti “, – trečiadienį žurnalistams po Vyriausybės posėdžio sakė A. Kubilius, komentuodamas Prezidentės poziciją dėl pensijų fondų.

Pasak Premjero, antradienį valdančiosios koalicijos susitikime svarstytas pervedimų į privačius pensijų fondus klausimas, kur siūloma juos sumažinti 0,5- 1 proc.

„Kaip visada koalicijos posėdžiai yra svarbus būdas rasti protingus, kompromisinius sutarimus ir tuos sprendimus rasime. Nėra taip buvę, kad nerastume sprendimo“, – kalbėjo Premjeras.

Seimas linkęs kitais metais nepervesti į kaupiamuosius pensijų fondus 2 proc. „Sodros“ įmokų.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...