2010 Rugsėjo 23

Technologijos

Per pusmetį parduota 23,3 mln. “BlackBerry” telefonų

veidas.lt

Išmaniųjų telefonų “BlackBerry” gamintoja kompanija “Research in Motion” (RIM) praėjusią savaitę paskelbė, kad per šių metų kovą – rugpjūtį pardavė rekordinį kiekį – 23,3 mln. išmaniųjų telefonų “BlackBerry”. Tai beveik 45 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Pagal “BlackBerry” paslaugų vartotojų skaičių ir pardavimų rezultatus RIM ir toliau išlieka tarp išmaniųjų telefonų lyderių visame pasaulyje.

RIM įplaukos kovą – rugpjūtį augo daugiau nei 27 proc. iki 8,86 mlrd. JAV dolerių. “BlackBerry” paslaugų vartotojų kiekis per paskutinius tris mėnesius pasaulyje didėjo 56 procentais, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Iš viso pasaulyje jau parduota daugiau nei 115 mln. “BlackBerry” išmaniųjų telefonų.

Vienintelės “BlackBerry” išmaniuosius telefonus ir paslaugas Lietuvoje teikiančios telekomunikacijų bendrovės “Bitė Lietuva” atstovai teigė, kad Lietuvoje “Blackberry” taip pat populiarėja. “Šiuo metu “Bitėje” “BlackBerry” įrenginiai yra antri perkamiausi išmanieji telefonai po “Nokia”, tačiau RIM gaminiai sparčiai vejasi lyderius”, – sakė Jūratė Puodžiukaitė, “Bitės Lietuva” marketingo vadovė.

RIM rugpjūčio viduryje išleido naująjį išmanųjį telefoną “BlackBerry Torch”. Šį “iPhone 4″ konkurentu numeris vienas pakrikštytą įrenginį, kuris turi ir lietimui jautrų ekraną, ir visaženklę QWERTY klaviatūrą, “Bitės Lietuva” salonuose bus galima įsigyti netrukus.

Šiuo metu “Bitės Lietuva” salonuose galima įsigyti “BlackBerry Curve 8520″, “BlackBerry Curve 8900″ ir “BlackBerry Bold 9700″ modelius su “BlackBerry” specialiais mokėjimo planais.

Išmanieji telefonai “BlackBerry” savo populiarumą pasaulyje užsitarnavo dėl patogių bendravimo funkcijų: el. pašto sprendimų, pritaikomumo socialiniams tinklams, momentinių žinučių įrankio ir aukštų saugumo standartų. RIM gaminių saugumą patvirtino ir atestavo NATO, juo naudojasi ir JAV prezidentas Barakas Obama. Šią savaitę pasaulinė konsultacinė kompanija “Interbrand” paskelbė, kad “BlackBerry” yra vienas iš sparčiausiai šiais metais augančių prekės ženklų, kurio vertė per praėjusius metus pakilo 32 procentais.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...