2012 Lapkričio 25

Per planšetinius kompiuterius lietuviai renkasi žiūrėti komedijas

veidas.lt


Kompiuteris jau seniai tapo ne tik neatsiejama darbo ir laisvalaikio dalimi, bet ir didžiausiu televizijos konkurentu. O kokią vietą lietuvių laisvalaikyje užima planšetiniai kompiuteriai, „Omnitel“ paklausė savo klientų, besinaudojančių išmaniaisiais įrenginiais ir mobiliąja programėle „Omnitel Trends“.

Apklausos rezultatai atskleidė, kad planšetiniuose kompiuteriuose bent kartą filmus žiūrėjo ir žurnalus skaitė daugiau kaip pusė apklaustųjų. Šeši iš dešimties apklaustųjų per planšetinį kompiuterį renkasi žiūrėti komedijas arba serialus. Dauguma apklausos dalyvių filmus norėtų žiūrėti nemokamai, ir tik kas trečias apklaustasis, norėdamas legaliai žiūrėti filmus per planšetinį kompiuterį, tam būtų pasirengęs skirti iki 10 litų.

„Šiuolaikinis gyvenimo tempas skatina kuo tikslingiau išnaudoti kiekvieną laisvą akimirką, todėl technologijos tobulėja kartu su mūsų poreikiais. Išmaniosios programėlės šiandien leidžia mėgstamus filmus, žurnalus, knygas ir kitas mėgstamas laisvalaikio priemones turėti su savimi visur ir visada, ir tai mūsų klientams yra labai svarbus privalumas. Atsižvelgdami į tai, savo klientams šiemet paruošėme ypatingą kalėdinę dovaną – galimybę įsigytame planšetiniame kompiuteryje mėgautis naujausiais filmais bei žurnalais“, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

Visi klientai, nuo 2012 m. lapkričio 23 d. iki 2013 m. sausio 7 d. įsigiję planšetinį kompiuterį su „Omnitel“ mobiliuoju internetu, net pusę metų kas mėnesį galės dovanų išsirinkti po vieną filmą bei gaus 16-os elektroninių žurnalų prenumeratą. Pageidaujamus filmus bus galima parsisiųsti iš programėlės „Omnitel“ mobilusis kinas“, kurios projekto partneris yra ACME, o norint skaityti žurnalus per įsigytą planšetinį kompiuterį, užteks atsidaryti programėlę „žurnalai.lt“.

„Omnitel Trends” apklausa atskleidė, kad lietuviai per mėnesį vidutiniškai peržiūri 5-10 filmų. 90 proc. respondentų filmams žiūrėti ar žurnalams skaityti planšetinius kompiuterius renkasi todėl, kad juos patogu naudoti bet kurioje vietoje. 22 proc. kinomanų, vertindami planšetinio kompiuterio privalumus, paminėjo galimybę po ranka visuomet turėti mėgstamų filmų kolekciją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...