2011 Spalio 14

ACME pristato pirmąjį lietuvišką planšetinį kompiuterį

veidas.lt

Spalio mėnesį lietuviška kompanija ACME Lietuvos ir 25 eksporto rinkom pristato planšetinį kompiuterį. Ši madinga ir vis daugiau dėmesio visame pasaulyje sulaukianti technikos naujovė Lietuvoje greitai ras savo nišą ir pirkėją. Mat ACME planšetinis kompiuteris gali pasigirti ne tik geromis techninėmis savybėmis, bet ir patrauklia kaina.

Pasak ACME generalinio direktoriaus Pauliaus Paršeliūno, tai strateginis ir svarbus kompanijos žingsnis į priekį. “Planšetiniai kompiuteriai užima vis svarbesnę ir didesnę rinkos dalį. Tikime prognozėmis, jog netolimoje ateityje taip vadinamos “tabletės” užkariaus rinką ir galbūt netgi pakeis nešiojamuosius kompiuterius. Matydami tokias tendencijas nelikome nuošalyje ir savo pirkėjams siūlome naują kokybišką produktą, kuris ne tik madingo, patrauklaus dizaino, bet ir atitinka visus šiandien planšetiniams kompiuteriams keliamus techninius reikalavimus”, – sako vadovas.

Vos 391 gramą sveriantis ACME “Tablet TB01” planšetinis kompiuteris turi 7 colių įstrižainės lietimui jautrų ekraną, 1 GHz “Samsung” procesorių, foto kamerą bei USB jungtį. Jame įdiegta populiariausia pasaulyje “Android” operacinė sistema, kurią naudoja “Samsung”, “Motorola”, “HTC” planšetinių kompiuterių gamintojai. Patvari kompiuterio baterija, klausantis muzikos, veiks net pusę paros, o naršant internete ar žiūrint vaizdo įrašus iki šešių valandų.

Dar viena svarbi techninė detalė – atmintis. Vidinė ACME planšetinio kompiuterio atmintis – 4 GB, o su atminties kortele ji gali siekti ir 32 GB. ACME planšetinis kompiuteris kainuoja apie 649 litus. Tai ypač patraukli kaina, lyginant su tokio tipo konkurentais, kurie daugeliui lietuvių iki šiol buvo neįperkami.

Komentuodamas techninius ACME planšetinio kompiuterio duomenis, P. Paršeliūnas sakė, kad tai paskutines technikos naujoves atitinkančios savybės, kurios leis kiekvienam žmogui patenkinti savo poreikius ir jaustis patogiai. Jis taip pat akcentavo, kad ši ACME “tabletė” veikia greitai dėl galingo “Samsung” 1 GHz procesoriaus, kuris nenuvils net ir pačių nekantriausių naudotojų.

Milijonams vartotojų visame pasaulyje planšetiniai kompiuteriai tapo nepamainomu kasdieniu įrankiu: naršymui internete, elektroninių knygų skaitymui, darbui elektroniniu paštu, nuotraukų bei filmų peržiūrai, muzikos klausymuisi, žaidimams ir kitai veiklai. Lietimui jautrus ekranas suteikia visiškai naują programų valdymo pojūtį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Tomas Tomas rašo:

    Nieko tie acme nedaro..viskas kinu pigiausios prekes ir ju brendingas ir fsio.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...