2011 Rugsėjo 07

Paskelbtos pačios saugiausios skrydžių bendrovės

veidas.lt

Ženevos oro transporto agentūra (ATRA) paskelbė pačių saugiausių skrydžių bendrovių sąrašą. Į reitingą pateko 10 vežėjų, be to kompanijos nėra rikiuojamos pagal eilę – tiesiog jos pačios saugiausios.

Iš Europos skrydžių bendrovių pačiomis saugiausiomis pasaulyje pripažintos trys vežėjos. Tai prancūzų ir olandų kompanija „Air France-KLM“, britų „British Airways“ ir vokiečių „Lufthansa“.

Šešios iš dešimties vežėjų – amerikietiškos. Tai „AMR Corporation“, kuriai priklauso „American Airlines“ ir „American Eagles“, o taip pat „Continental Airlines“, „Delta Airlines“, „Southwest Airlines“, „United Airlines“ ir „US Airways“, rašo Euromag.

Vienintelė azijietiška sąraše esanti kompanija – japonų „Japan Airlines“.

ATRA reitingas sudaromas atsižvelgiant į 15 kriterijų, tarp kurių tokie kaip, tarkim, lėktuvų amžius ir pan. iš viso buvo testuota 100 skrydžių bendrovių ir tik 44 atitiko joms keliamus reikalavimus.

Interviu „France-Presse“ ATRA atstovas pareiškė, kad agentūra mano, jog yra neteisinga atsižvelgti tik į avarijų, kurios teko vienai ar kitai kompanijai, skaičių. „Techniniai, žmogiškieji, organizaciniai ir kiti panašūs elementai ne mažiau svarbūs, kai kalbame apie saugumą“, – sakė jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...