2010 Spalio 13

Programos

Pasirodė lietuviškasis “Office 2010″

veidas.lt

Šią savaitę parduotuvių lentynas Lietuvoje pasiekė “Microsoft” biuro programinės įrangos paketas “Office 2010″ lietuvių kalba. Lietuvos rinkai buvo pritaikytos ne tik visos biuro programinės įrangos programos, bet ir nemokami darbo įrankiai internete “Office 2010 Web Apps”.

Lietuvių kalba pasirodė ir nuotolinio darbo programos internete “Office 2010 Web Apps”. Su šiomis nemokamomis programomis vartotojai gali produktyviai dirbti kompiuteryje neturėdami įdiegtų “Office” programų, tereikia turėti interneto ryšį.

Programos veikia dirbant kompiuteriu, telefonu ir naršykle.

Viena pagrindinių naujojo “Office 2010″ ypatybių – galimybė dirbti net trijose skirtingose aplinkose. Dabar vartotojai vienodai sparčiai gali pasiekti “Office” programas ir kurti dokumentus tiek kompiuteryje, tiek mobiliuoju telefonu ar tiesiog prisijungę per interneto naršyklę su “Office Web Apps” programomis. Didelis dėmesys skirtas ir bendravimui internete, socialiniuose tinkluose. Pavyzdžiui, “Outlook 2010″ programoje yra integruotas “Outlook Social Connector”, kuris visus srautus iš socialinių tinklų, “Facebook” ir kt., pateikia įprastoje elektroninio pašto programoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...