2011 Gegužės 07

Parodoje – automobilių kainų nuolaidos

veidas.lt

"Litewpo" nuotr

Į Vilniuje, „Litexpo“ rūmuose vykstančią ALT parodą  žmonės atvažiuoja iš tolimiausių šalies kampelių. Mat čia patogu vienoje vietoje palyginti naujausius automobilius, juos išbandyti ir, žinoma, gauti maksimalias nuolaidas. Juk jeigu vienas automobilių gamintojas pasiūlė pernelyg didelę kainą, tai čia pat galima pasinaudoti kito automobilių gamintojo pasiūlymu.

Pasak bendrovės „Vilniaus žaibo ratas“ vadovo Vilando Burnio, ko gero negreitai ateis tokie laikai, kai žmonės automobilius masiškai pirks čia pat, parodos teritorijoje ir naujų automobilių prikrauti autovežiai iš parodos išvažiuos tušti lyg iš gero turgaus. Būtent taip buvo prieš keletą metų, rinkos klestėjimo metu.

Krizės pamokyti lietuviai perka kur kas ramiau ir apdairiau, o gamintojai taip pat ne dažnai pasiūlo itin  geras kainas. Pavyzdžiui, tos pačios minėtos bendovės stende yra tik vienas automobilis, tačiau jis gundo labai gera kaina – „Opel Insignia“ parduodamas su 25 000 tūkstančių litų nuolaida.

Gerų pasiūlymų lankytojams turi „Peugeot“ atstovai . Gracingomis formomis gundantys naujieji dyzeliniai „Peugeot 508“ parduodami  su 17 000 litų nuolaida.

Dar viena naujiena verslininkams – ypatingos BMW 520 D įsigijimo sąlygos. Sumokėję 31 500 litų pradinį mokestį, kas mėnesį turėsite mokėti po 1950 litų. Tai  bus komfortiškas automobilis su moderniu 184 AG  dyzeliniu varikliu, naudojančiu 5,2 l/100 km.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...