2010 Gegužės 03

Kęstas Komskis

Parlamentaras apskundė I. Degutienę

veidas.lt

Paskutiniu metu dalyvavimu kontrabandoje netiesiogiai kaltinamas Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis gina savo poziciją.

Penktadienį jis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją prašydamas išnagrinėti ir nustatyti, ar Seimo pirmininkė Irena Degutienė elgėsi ir vis dar elgiasi etiškai, deramai, nepažeidžia Politikų etikos kodekso, viešoje erdvėje siedama K. Komskį su nusikalstama veika – kontrabanda.

Anot K. Komskio, I. Degutienės kalbėjimas yra nepagrįstas faktais. „Šią informaciją laikau visiška netiesa, šmeižiančia ir įžeidžiančia mano garbę ir orumą, todėl turiu teisę gintis ir siekti, kad melo skleidimui būtų užkirstas kelias, ir nesvarbu, ar tai susiję su paprastu Seimo nariu, ar su Seimo pirmininke,“ – teigė parlamentaras.

Jei Seimo Etikos ir procedūrų komisija tokio, anot K. Komskio, nepagrįsto Seimo Pirmininkės kalbėjimo nepripažins neetišku, parlamentaras neatmeta galimybės savo garbę ir orumą ginti teisme.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...