2010 Rugsėjo 06

Antikorupcijos komisija

K.Komskis sako esąs puolamas, kai susidomi konservatoriais

veidas.lt

Šiandien Seime įvykusioje spaudos konferencijoje Seimo narys, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis išdėstė savo poziciją dėl Seimo pirmininkės Irenos Degutienės poelgio, kai iš planuojamos kovos su korupcija buvo išeliminuotas artimiausiai su šia veikla susijęs asmuo – Antikorupcijos komisijos vadovas.

Anot K. Komskio, “toks I. Degutienės demaršas, kai į formalų pasisėdėjimą Seimo pirmininkės kabinete sukviečiami tik valdančiųjų atstovai, o Antikorupcijos komisijos pirmininkas pabrėžtinai ignoruojamas, šį faktą žiniasklaidoje paviešinant net labiau nei paties posėdžio turinį, yra ne kas kita kaip tik viešųjų ryšių akcija”.

„Gal ir atsitiktinai šis posėdis sutapo su LNK parengtu serialu apie Pagėgius. Tačiau tai, kad Seimo Pirmininkė į posėdį nepakvietė nei vieno Seimo Antikorupcijos komisijos atstovo, tik atskleidžia tikruosius šios viešųjų ryšių akcijos motyvus – eilinį kartą mesti šešėlį ant Komisijos pirmininko. O gal Seimo Pirmininkė nepasitiki visa komisija? Akivaizdu, kad posėdžio tikslas buvo ne tiek realios pastangos paskelbti karą korupcijai, kiek pareikšti nepasitikėjimą manimi. Visa tai simbolizuoja tik savivaldos rinkimų pradžią ir baimę juos pralaimėti,“ – teigė Seimo narys K. Komskis.

„I. Degutienė jau antri metai eina Seimo pirmininkės pareigas, tačiau iki šiol kova su korupcija nėra tapusi prioritetine Seimo veikla. Nuo 2009 metų teikiama visa šūsnis svarbių teisės aktų projektų, padėsiančius realiai kovoti su korupcija. Tačiau iki šiol nė vienas iš jų ne tik kad nėra priimtas, bet net neįtrauktas į Seimo plenarinių posėdžių darbotvarkę. Tai yra tiesioginis Seimo pirmininkės darbas, tačiau akivaizdu, kad I. Degutienė tuo nesirūpina, nors ji, pasinaudodama savo pareigomis, galėtų šiuos procesus net paspartinti. Jei ji iš tiesų būtų suinteresuota dirbti šių tikslų labui, o ne tik garsiai kalbėti, ko gero, jau turėtume konkretaus darbo rezultatą. Tik veiksmai, o ne žodžiai gali padėti spręsti problemas,“ – teigė Antikorupcijos komisijos pirmininkas K. Komskis.

Dėl šių priežasčių Seimo narys K. Komskis mano esant privalu kreiptis į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją su prašymu dar kartą įvertinti I. Degutienės veiksmus. Kreipimąsi į Komisiją ketinama pateikti dar šiandien.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. savas komskis savas komskis rašo:

  Ką čia puoli Degutiene,esi kontrobandininkas ir visi žino Pagiegius ,aplinkiniai žmonys tai žino ,kad esi vagis ir sukčius ir tau pirmam reik nacinalizuoti tavo turtus.

 2. .......... .......... rašo:

  Niekas nieko nevagia….


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...