2010 Rugsėjo 06

Ginčas

I. Degutienė siūlo K. Komskiui tiesiog pasitraukti

veidas.lt

Seimo pirmininkės Irenos Degutienės nuomone, jei Seimo narys Kęstas Komskis būtų garbingas politikas, tai pats pasitrauktų iš atsakingų Antikorupcijos pirmininko pareigų ir nestumtų į keblią padėtį visos opozicijos. Tokią poziciją Ukrainoje viešinti Seimo pirmininkė išsakė reaguodama į K. Komskio surengtos spaudos konferencijos metu išsakytus teiginius.

„Jei ponas Komskis būtų garbingas politikas, tai jis pats pasitrauktų iš atsakingų Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų ir nestumtų į keblią padėtį visos opozicijos“, – sakė I. Degutienė.

Pasak I. Degutienės, šiandieninė Seimo nario K. Komskio spaudos konferencija yra dar vienas akivaizdus įrodymas, kaip dirba šios Komisijos pirmininkas.

Seimo pirmininkę nustebino K. Komskio pareiškimas, neva Antikorupcijos komisija kažkada tyrė jos ir jos šeimos veiklą, tik „nerado įrodymų“. „Keista, kad buvau tiriama už akių“, – sakė Parlamento vadovė. Seimo Pirmininkei nuostabą kelia ir faktas, kad  Seimo narys K. Komskis taip ir negalėjo prisiminti nei kada toks tyrimas buvo, nei kokie komisijos nariai jame dalyvavo. Apie tokį tyrimą negalėjo prisiminti ir kiti Antikorupcijos nariai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...