2011 Vasario 02

Verslas

Pardavė plastiko pakuočių verslą

veidas.lt

Islandijos bendrovė “Plastprent Group”, kurios pagrindinė veikla yra plastiko produkcijos gamyba, atsisakė plastikinių maišelių verslo Lietuvoje ir nuo 2003 metais valdytą Kauno bendrovę “Gerovė” pardavė vietos investuotojams.

Nauji “Gerovės” akcininkai planuoja didinti eksporto apimtis į Europos šalies ir atsikovoti rinką ir Kinijos produkcijos tiekėjų, trečiadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

Pasak “Gerovės” direktoriaus ir savininko Jauniaus Ramoškos, su buvusiais įmonės akcininkais ketina išsaugoti partneriškus santykius – Islandija Kauno bendrovei yra patraukli eksporto rinka. Pardavimus užsienyje ketinama smarkiai plėsti – siekiama, kad eksportas į Europos šalis išaugtų nuo 10 proc. apyvartos iki 30 proc., o vėliau – ir iki 50 procentų.

Ilgą laiką “Gerovė” buvo viena iš pagrindinių plastikinių maišelių tiekėjų didiesiems prekybos tinklams – įmonė, kuri viena pirmųjų šalyje pradėjo gaminti bioskaidžius maišelius, buvo užėmusi apie 40 proc. vidaus rinkos. Tačiau šuo metu didžiąją dalį maistui skirtų maišelių prekybos centrai įsigyja iš importuotojų, įvežančių gaminių iš Kinijos.

Pagrindinė “Gerovės” produkcija – maišeliai produktams, šiukšlių maišai, reklaminiai maišeliai. Pernai bendrovės apyvarta viršijo 11 mln. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...