2011 Kovo 02

Vilnius

Pagrindinis koalicijos formuotojas turėtų būti Artūras Zuokas

veidas.lt

Seimo pirmininkė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė sako, kad Vilniaus miesto savivaldybės taryboje pagrindinis valdančiosios koalicijos formuotojas turėtų būti Artūras Zuokas, kurio vedamas rinkimų sąrašas gavo daugiausiai mandatų.

“Iš tikrųjų turbūt derybos bus nelengvos, man nesinori prognozuoti, nes derėsis tie žmonės, tos partijos, kurios yra išrinktos į Vilniaus miesto savivaldybę. Be abejo, turbūt pagrindinis formuotojas, aš įsivaizduoju, turėtų būti logiškai Artūras Zuokas, kadangi jo judėjimas gavo daugiausia balsų”, – Žinių radijui trečiadienį sakė I.Degutienė.

Jos teigimu, šansų gauti mero ar administracijos direktoriaus Vilniuje postą turi keturios partijos.

“Nenorėčiau dabar prognozuoti, kas čia gali būti meras, kas čia gali būti administracijos direktorius. Čia jau tikrai turbūt (spręs – BNS) tie, kurie išrinkti į savivaldybių tarybas. Pagrindiniai atstovai, kaip minėjau, – ir A.Zuoko koalicija, ir lenkų – rusų koalicija, ir Tėvynės sąjunga, ir, ko gero Darbo partija, kuri jau eina po Tėvynės sąjungos. Visi turi kažkokį šansą”, – dėstė ji.

TS-LKD pirmininkas premjeras Andrius Kubilius antradienį sakė, kad Vilniui turėtų vadovauti asmenys, neturintys praeities dėmių.

“Tikrai norėtumėme, kad Vilniaus miestui vadovautų asmenys, neturintys praeities dėmių ir nebūtų vertinami kontroversiškai”, – tvirtino A.Kubilius.

Per sekmadienį vykusius savivaldos rinkimus Vilniuje eksmero A.Zuoko ir Vilniaus koalicija iškovojo 12 mandatų, Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų Aljanso koalicija “Valdemaro Tomaševskio blokas” – 11, TS-LKD – 10, Darbo partija – 8, Lietuvos socialdemokratų partija – 5, partija “Tvarka ir teisingumas” – 5 mandatus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Laimes linkintis Laimes linkintis rašo:

    Kiniečių išmintis Galima nusipirkti namą, bet ne namų židinį; galima nusipirkti lovą, bet ne miegą; galima nusipirkti laikrodį, bet ne laiką; galima nusipirkti knygą, bet ne žinias; galima nusipirkti padėtį visuomenėje, bet ne pagarbą; galima užmokėti daktarui, bet nenusipirksi sveikatos: galima papirkti sąžinę, bet ne gyvenimą: galima nusipirkti seksą, bet ne meilę. Kiniečių išmintis atneša sėkmę. Ši išmintis jau aštuonis kartus apkeliavo apie pasaulį. Ir šį kartą sėkmę ji atneš tau. Gavęs šį laišką tu tapsi laimingu. Tai ne juokai. Tave aplankys sėkmė. Persiųsk šį laišką 96 val. bėgyje tiems, kuriems trūksta sėkmės. Nesiųsk pinigų, nes laimės nenupirksi. Keletas pavyzdžių: Konstantinas 1953 m. gavo tokį laišką ir paprašė sekretorės padaryti 20 kopijų: po devynių dienų jis išlošė loterijoje 9 mln. markių. Tarnautojas Karlas gavo laišką ir pamiršo apie jį, po kelių dienų jis neteko darbo. Vėliau jis persiuntė laišką, pratęsdamas grandinę, ir sėkmė sugrįžo. 1967 m. Brunas gavo laišką ir juokdamasis jį išmetė. Po kelių dienų susirgo jo sūnus. Jis surado laišką, padarė 20 kopijų ir išsiuntė, po dešimties dienų jis gavo žinią, kad sūnus pasveiko. 1987 m. laišką gavo jaunas Kalifornijos gyventojas, laiškas buvo neaiškiai parašytas ir jis pažadėjo jį perspausdinti mašinėle, tačiau tai atidėjo vėlesniam laikui, t.y. neišsiuntė laiško per 96 val. Vėliau jis perrašė laišką ir išsiuntė, pratęsdamas grandinę; po to jis įsigijo naują automobilį. Nepamiršk, nesiųsk pinigų ir nepasirašyk laiško. Paprasčiausiai išsiųsk 20 kopijų ir lauk pasikeitimų į gera. Šią išmintį parašė Antilų salose gyvenęs misionierius. Aš siunčiu ją tau, kad padėtum jai apkeliauti aplink žemę. Pasiųsk savo pažįstamiems, draugams, draugėms. Praeis nedaug laiko, ir tu gausi gerą žinią arba sulauksi siurprizo. Tai tiesa, net jeigu tu tuo ir netiki. Šis laiškas buvo pasiųstas kaip sėkmės garantas. Tu jį gavai iš žmogaus, kuriam tu rūpi, nenutrauk grandinės – dabar tavo eilė jį persiųsti. Išsiųsk 20 kopijų ir pamatysi, kas atsitiks po keleto dienų. Prisimink: NESIŲSK PINIGŲ. NEPAMIRŠK ŠIO LAIŠKO. TAI TIESA.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...