2011 Birželio 04

P.Gražuliui gresia keliatūkstantinė bauda arba viešieji darbai

veidas.lt

BFL

Seimo nariui Petrui Gražuliui gali tekti sumokėti keliolikos tūkstančių litų baudą arba išbandyti viešųjų darbų skonį, rašo dienraštis “Lietuvos rytas”.

Policijos departamentas, kaip neseniai pranešė žiniasklaida, Seimo kanceliariją informavo, jog P.Gražulio nuomojamas automobilis užfiksuotas per metus net 33 kartus viršijęs leistiną greitį. Jau po kelių dienų, kai parlamentą pasiekė šis policijos signalas, buvo atskleistas 34-asis pažeidimas.

Kilus triukšmui P.Gražulis pripažino, kad nevengia viršyti greičio, bet aiškino, jog daugeliu užfiksuotų atvejų automobilį vairavo ne jis, o jam nežinomi žmonės.

Tokių paaiškinimų neįtikinta policija Seimo paprašė pateikti P.Gražulio automobilio nuomos sutartį. Kelių policijos tarnybos teigimu, parlamentaras kaip automobilio naudotojas, turės asmeniškai atsakyti už kiekvieną pažeidimą, kurio metu pripažins vairavęs automobilį.

Jei politikas tikins, kad vairavo ne jis, privalės nurodyti, kas vairavo jo naudojamą automobilį. Jei to padaryti negalės, jam teks už pažeidimą atsakyti asmeniškai. Bendra baudų suma, kurią tektų sumokėti P.Gražuliui, gali siekti keliolika tūkstančių litų, tiesa, jis galės rinktis ir alternatyvią bausmę – viešuosius darbus.

Seimo narys automobilį nuomojasi iš vienos Latvijos bendrovės, kaimyninėje šalyje perka ir degalus. Penktadienį P.Gražulis aiškino, kad Latvijos firma pagal sutartį gali kartą per savaitę pasiimti automobilį, be to, daugelis nuotraukų, užfiksavusių greitį viršijančią mašiną, yra neryškios.

Jis tvirtino, kad tai gali būti policijos kerštas dėl neramumų per gėjų eitynes, ir apkaltino pareigūnus melu.

“Policija melavo, kad nesikreipė į tą Latvijos firmą. Iš tiesų pareigūnai kreipėsi ir gavo atsakymą, kad bendrovė pati gali apmokėti visas baudas, nes tai – jos automobilis. Matyt, toks atsakymas netenkino, tai dabar sugalvota daryti kitaip. Ko gero, aš net pareikalausiu, jog jie atliktų savo vidaus tarnybinį patikrinimą – maža kas gali paimti tokį patį automobilį, užsiklijuoti numerį ir imituoti tokią nusikalstamą veiką”, – kalbėjo P.Gražulis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. na na rašo:

    bet ir slyksyne is nusitapsnojusios partijos


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...