2011 Birželio 23

Nuosprendis P. Gražuliui – atidėtas

veidas.lt

BFL

Dėl Seimo nario Petro Gražulio automobilio nuomos pagrįstumo Seimo etikos sargai spręs gavę duomenis apie šiuo automobiliu padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Seimo narys P. Gražulis tvirtina, jog 34 kartus šiuo automobiliu greitį viršijo kiti asmenys, tad Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) spręs, ar tokiu atveju nenusižengta parlamentinei veiklai finansuoti skiriamų lėšų, už kurias ir nuomojamas automobilis, tvarkai.

Ketvirtadienį EPK pirmininkas Algimantas Salamakinas per posėdį sakė, kad P. Gražuliui gresia grąžinti automobilio nuomai išleistas lėšas nuo tos dienos, kai greičio matuokliai pirmą kartą užfiksavo automobilį viršijant greitį.

“Mano žiniomis, šis laikotarpis siekia apie metus”, – per komisijos posėdį tvirtino A. Salamakinas.

Policijos departamentas Seimo kanceliariją informavo, kad “tvarkiečio” P. Gražulio nuomojamas automobilis užfiksuotas per metus 33 kartus viršijęs leistiną greitį. Jau po kelių dienų, kai parlamentą pasiekė šis policijos signalas, atskleistas 34-asis pažeidimas.

Kilus triukšmui P. Gražulis pripažino, kad nevengia viršyti greičio, bet aiškino, jog daugeliu užfiksuotų atvejų automobilį vairavo ne jis, o jam nežinomi žmonės. Seimo narys kol kas nubaustas tik už vieną greičio viršijimo atvejį, nes nuotrauka parodė, kad tąkart vairavo būtent jis.

EPK pirmininkas tvirtina, kad parlamentaras negali niekam kitam perleisti už parlamentinėms išlaidoms skirtas lėšas nuomojamo automobilio.

Seimo nariui su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms šiuo metu skiriama 6,2 tūkst. litų ketvirčiui.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...