2010 Birželio 18

Aviacija

Nuo Rygos atsiliekame tris kartus

veidas.lt

Skrydžių bendrovė “airBaltic” praėjusią savaitę šiek tiek pakoregavo savo vasaros skrydžių iš Vilniaus oro uosto tvarkaraštį ir iš 13 tiesioginių krypčių paliko tik 11 – nutraukti skrydžiai į Amsterdamą ir Berlyną. Bendrovės atstovai tokį sprendimą aiškina esą nepakankamu keleivių srautu. Suprantama: šiomis dviem kryptimis skraidina ir konkurentai – iš Lietuvos sostinės į Olandiją taip pat skraidina “Estonian Air”, o į Berlyną galima skristi iš Kauno su “Ryanair”.

Kitos oro linijos savo suplanuoto vasaros tvarkaraščio keisti neketina. Tad iš Lietuvos šiuo metu galima tiesiogiai nuskristi į 42 Europos miestus.

Tarptautinis Vilniaus oro uostas praneša per pirmus penkis šių metų mėnesius iš viso aptarnavęs per 517 tūkst. keleivių, tai yra maždaug 10 proc. daugiau negu per tą patį praėjusių metų laikotarpį. Tačiau su centriniu Baltijos šalių oro uostu sugebėjusia tapti Ryga nėra net ko lygintis: latviai jau perskraidino 1,6 mln. keleivių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...