2011 Balandžio 20

Rusija

“Nord Stream” bus baigta liepą

veidas.lt

Nord_Stream_map_green_515

Dujotiekio “Šiaurės srautas” (Nord Stream) 1-oji atšaka bus baigta tiesti šių metų liepą, o jau spalį juo bus paleistos pirmosios dujos, pranešė Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas, pateikdamas pranešimą apie vyriausybės darbą Valstybės Dūmoje trečiadienį.

“Atsimenate, kiek daug kalbų, abejonių, skandalų, net tarptautinių, buvo dėl kitų mūsų infrastruktūros projektų. Tarp jų – dėl “Šiaurės srauto”. Prieš metus kalbėdamas Valstybės Dūmoje informavau jus, kad pradėta tiesti “Šiaurės srauto” dalį jūra. Šiandien galiu pasakyti, kad 2011 metų liepą ji bus užbaigta ir liepą bus paleistos technologinės dujos. O jau spalio ar lapkričio mėnesį Rusijos dujos bus tiekiamos į Europą nauju maršrutu”, – pareiškė Rusijos premjeras.

“Esu tikras, kad rezultatą mes pasieksime ir kitomis kryptimis. Vadinasi, dar labiau sustiprės viso Europos žemyno energetinis saugumas”, – pabrėžė V.Putinas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...