2012 Birželio 04

“Nokia”: žodžiai apie mūsų planšetinius kompiuterius interpretuoti neteisingai

veidas.lt


Neseniai suomių kompanijos Nokia direktorių tarybos narys Jorma Ollila, palikdamas kompaniją po 27 metų darbo joje, buvo pareiškęs, jog Nokia galvoja apie perspektyvią planšetinių kompiuterių rinką, kurioje ji ateityje pristatys įdomius produktus ir įvairius hibridinius sprendimus.

Vis tik vėliau kitas “Nokia” atstovas paaiškino, jog Jorma Ollila pasvarstymai buvo ne visiškai teisingai suprasti. Keith Nowak teigimu, kompanija tik skenuoja šią įdomią rinką, tačiau kol kas jokių planšetinių kompiuterių anonsų dar neplanuoja.

Matyt, prieš išeidamas užtarnauto poilsio, J. Ollila šiek tiek paskubino įvykius, paviešindamas suomių kompanijos planus. Antra vertus, jau anksčiau buvo pasirodę gandai, jog “Nokia” ruošia planšetinį kompiuterį, kuris veiks operacinės sistemos “Windows 8″ pagrindu. Dar daugiau, gandai tvirtino, jog naujasis “Nokia” mobilusis įrenginys taps vos ne pirmuoju planšetiniu kompiuteriu su “Windows 8 RT” (versija, skirta planšetėms su ARM architektūros aparatine platforma).

Dabar “Nokia”, kaip žinia, išgyvena ne pačius geriausius laikus. 2012 m. I ketvirtyje korėjiečių “Samsung” nustūmė suomių “Nokia” nuo mobiliųjų telefonų lyderio pjedestalo: “IHS Suppli” duomenimis, korėjiečiai rinkai patiekė 92 mln. mobilių telefonų, tuo tarpu suomiai – „tik“ 83 mln. vienetų. Išmaniųjų telefonų rinkoje “Nokia” padėtis dar liūdnesnė – “Samsung” rinkai patiekė 32 mln. tokių įrenginių, tuo tarpu suomiai – tik 12 mln. vienetų (iš kurių 2 mln. – “Lumia” serijos atstovai).

technologijos.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. keistas keistas rašo:

    nokia ir vel per leta. tik dabar masto apie atejima i planseciu rinka. jei taip ti jie tikrai neisgyvens. prasta ju strategija. plius android geriau yra uz WP todel asmeniskai as rinkciausi Samsung Galaxy Tab


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...