2010 Lapkričio 09

Saugumas

Nesaugiausia – Žirmūnuose

veidas.lt

Nors šiemet, palyginti su praėjusiais metais, nusikaltimų Vilniuje sumažėjo 15,5 proc., sostinė vis dar tebėra nesaugiausias Lietuvos miestas. Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, pagal nusikaltimų, tenkančių tūkstančiui gyventojų, skaičių prasčiausiai atrodo taip pat Vilniaus rajonas, kuriame per metus nusikaltimų padaugėjo 12,1 proc., taigi jis jau aplenkė iki tol nusikaltėliais garsėjusį Panevėžį. Be to, Vilniaus apskrityje fiksuojamas ir didžiausias nusikaltimų neišaiškinamumo lygis – 31 proc.

Visoje Lietuvoje nusikalstamų veikų šiemet užregistruota 4,5 proc. mažiau nei pernai per tą patį laikotarpį.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, sostinėje daugiausiai nusikaltimų padaroma Žirmūnų, Šnipiškių, Verkių ir Antakalnio seniūnijose. Antroje pagal nusikaltimų gausą grupėje yra Grigiškių, Naujamiesčio, Naujininkų, Panerių seniūnijos – jos garsėja nusikaltimais, susijusiais su narkotikais. Beje, šiemet čia padaugėjo ir sunkių nusikaltimų.

O pavojingiausios gatvės, kuriose padaroma daugiausiai nusikaltimų, yra sostinės Žirmūnų, Kalvarijų, Antakalnio, Architektų ir Taikos, Savanorių bei Gedimino prospektai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...