2016 Spalio 19

Evaldas Labanauskas

Neprisidarykime gėdos

veidas.lt

Evaldas Labanauskas

JAV žiniasklaidoje įprasta išreikšti paramą vienam ar kitam kandidatui į prezidentus. Didžioji dalis britų leidinių neslepia savo pažiūrų ir pripažįsta esantys dešinieji ar kairieji. Lietuvoje nusistovėjo tradicija, kad žiniasklaida esą nori būti objektyvi ir neremia jokių politinių jėgų. Kiek taip yra iš tiesų – ilgos diskusijos klausimas.

Evaldas Labanauskas

Vis dėlto šie rinkimai ypatingi ne tik už Atlanto, kur didžiausias JAV dienraštis „USA Today“, net 34 metus nerėmęs nė vieno kandidato, šiemet negalėjo tylėti ir išreiškė savo pilietinę poziciją, kad respublikonų kandidatas į prezidentus skandalingasis Donaldas Trumpas nėra tinkamas būti prezidentu.

Kiekviename Seime rasime klounų, kai kurie jų ten gyvena ir kelias kadencijas, tačiau A.Paleckis – ne klounas, jis griovėjas, piktybinio vėžio ląstelė.

„Veidui“ irgi ne tas pats, kad į Lietuvos Respublikos Seimą gali patekti toks žmogus kaip Algirdas Paleckis. Nedidele persvara laimėjęs pirmajame ture, dabar šis „kovotojas su fašizmu“, istorijos perrašinėtojas ir Rusijos propagandos ramstis Lietuvoje turi didelius šansus tapti vienu iš 141 mūsų atstovų Seime. Gerbiamieji Naujosios Vilnios apygardos rinkėjai, kurių vienas esu aš pats, jei ir vėl neskubėsime sekmadienį į rinkimus, nes neva lyja, nėra už ką balsuoti ir pan., mes, nepriklausomai nuo to, esame lietuvis, lenkas, rusas, baltarusis ar ukrainietis, spjausime visų pirma sau į veidą, paniekinsime savo praeitį ir įteiksime priešiškoms jėgoms ginklą, o vėliau iš savo kišenės mokėsime už šovinius, kuriais jis šaudys.

Juk nesunku suvokti, kad įžeidžiančio sąmokslo „savi šaudė į savus“ vėliavnešys savo įpročių juodinti, šmeižti Lietuvą ir visus jos gyventojus Seime neatsisakys. Atvirkščiai, Seimo nario statusas, mūsų pinigai jo išlaikymui įkvėps dar didesniems žygiams prieš mūsų visų šalį. Kiekviename Seime rasime klounų, kai kurie jų ten gyvena ir kelias kadencijas, tačiau A.Paleckis – ne klounas, jis griovėjas, piktybinio vėžio ląstelė. Jis sabotuos Seimo darbą, nutekins informaciją priešiškoms jėgoms, o svarbiausia – taps propagandos veidu ir savo sapaliojimus pagal Kremliaus muziką skleis ne tik Rytuose, bet ir Vakaruose, kur taip pat gausu jei ne komunistuojančių širdyje, tai nelabai suvokiančių ir dvejojančių, t.y. veikiamų propagandos.

Mums ir jums ne tas pats, todėl dar kartą susitinkame prie balsadėžių, balsuojame už A.Paleckio priešininkę, o jei jūs nesate Naujosios Vilnios rinkėjai, tuomet visų pirma paraginkite artimuosius, draugus, kolegas pasielgti pilietiškai, bet kartu ir patys ateikite balsuoti į savo apygardą. Pasirinkti kandidatą padės šiame „Veido“ numeryje Gabijos Sabaliauskaitės vienmandačių antrojo turo dvikovų analizė. Būkime pilietiški. Tik nuo mūsų priklauso, kas ir kaip vadovaus ir atstovaus mūsų valstybei. Bet apie naująją koaliciją  – kitame „Veido“ numeryje.

Visą “Veido” numerį rasite ČIA

 

Daugiau šia tema:
Kiti straipsniai, kuriuos parašė Evaldas Labanauskas:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Redaktoriau Redaktoriau rašo:

    Tokiu neetišku reklaminiu straipsniuku prisidarei sau gėdos, o A. Paleckiui – tik reklama.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...