2010 Spalio 28

Turizmas

Nepatogumai užsienio turistams

veidas.lt

Šiuo metu Vilniaus centre veikia net 4 turizmo informacijos centro filialai, tačiau turistai, atvykę į miestą darbo dienos pavakarę ar savaitgalio popietę, visada randa tik užrakintas jų duris.

Pasirodo, turistams iš užsienio ir Lietuvos skirti informacijos centrai dirba ir užsidaro kaip biurokratų kontoros: darbo dienomis 18 val., o savaitgaliais ir švenčių dienomis – 16 val., t. y., dar anksčiau – nors turėtų būti priešingai. Juk daugiausia turistų atvyksta savaitgaliais, o į informacinius centrus užsuka kaip tik tie, kurie dažniausiai nebūna detaliai susiplanavę maršruto.

Jei dar pridursime, kad užsidarius informaciniams centrams, Vilniaus gatvių schemų ir žemėlapių nė su žiburiu nerasi nei spaudos kioskuose, nei Senamiesčio knygynuose. Galime įsivaizduoti, kokių nepatogumų patiria didžioji dalis į Vilnių atvykusių užsienio turistų.

Jiems negelbsti ir prie Katedros pastatytas, bet vis dar neveikiantis liesti jautrus informacinis terminalas. Turizmo informacijos centro direktoriaus pavaduotoja Jurgita Stasaitytė žada, kad jis bus sutaisytas per 2–3 savaites.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...