2010 Rugsėjo 20

Pasaulinė turizmo dienareng

Nemokamose ekskursijose vietų nebeliko

veidas.lt

Rytoj Vilniuje prasidės Pasaulinės turizmo dienos renginiai, kurių programos pakaks visai savaitei. Vilniečiai buvo kviečiami registruotis į nemokamas temines ekskursijas, kurių žadama surengti daugiau nei dvi dešimtis.

“Tačiau turiu nuliūdinti pavėlavusiuosius, nes visos vietos ekskursijose buvo užimtos per dvi dienas. Nors kiekvienam atėjusiajam leidome rezervuoti vos po dvi vietas į ne daugiau kaip dvi ekskursijas”, – pasakojo Vilniaus turizmo informacijos centro vyriausioji projektų vadovė Vilma Daubarienė. Pasak jos, pirmiausia vietų neliko ekskusijose “Vilniaus senamiesčio kiemelių paslaptys”, “Žymiausios Vilniaus moterys ir meilės istorijos”, “Karališkasis Vilnius” ir “Vilniaus legendos”.

Tačiau visi norintieji galės klausytis paskaitų ekologinėmis temomis, kurios bus rengiamos “Gedimino 9″ ketvirtame aukšte. Laukiami ir pageidaujantys kitą pirmadienį, rugsėjo 27-ąją, už simbolinę kainą pasivažinėti ekologiškomis transporto priemonėmis. Elektromobiliai (5 Lt už valandą) smalsuolių tą dieną lauks Rotušės aikštėje, o velomobiliai (5 Lt) ir dviračiai (3 Lt) – Katedros aikštėje. Dar liko vietų į savaitgalį rengiamus orientacinius žaidimus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    Na, dėl elektromobilių ir velomobilių sutinku, tačiau kam apmokęstinti dviračius, jei daugelis ir ne po vieną, o po kelis turi? (Nekalbu apie naujausios kartos, bet, tikrai, aš žinau, kad daugelis iš jūsų dar turit rusiškus, pro-sovietinius laikus menančius)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...