2010 Balandžio 06

NATO

NATO ir Rusijos tarybos posėdis Taline neįvyks

veidas.lt

Rusijai atsisakius, Taline neįvyks NATO ir Rusijos tarybos posėdis, kurį buvo numatoma surengti vykstant NATO šalių užsienio reikalų ministrų susitikimui.

Antradienį Estijos užsienio reikalų ministras Urmas Paetas (Urmas Pejetas) žurnalistams nurodė, kad susitikimas, kurį buvo numatoma surengti per neoficialų NATO šalių užsienio reikalų ministrų susitikimą, neįvyks, nes Maskva pranešė nemananti, kad jis būtinas.

Pasak U.Paeto, Rusija motyvavo savo atsisakymą tuo, kad nėra pakankamai temų, kurias būtų galima svarstyti būsimame susitikime.

NATO šalių užsienio reikalų ministrų susitikimas vyks Taline balandžio 22-23 dienomis. Jame taip pat dalyvaus NATO partneriai ir šalių, padedančių Afganistanui, atstovai. Iš viso į susitikimą atvyks 500-550 delegatų, atstovaujančių 45 šalims ir organizacijoms.

U.Paetas pažymėjo, kad susitikimas bus vienas didžiausių kada nors vykusių Estijoje tarptautinių užsienio politikos renginių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...