2011 Balandžio 27

Vilnius

Naktinėjančiai savivaldybei – nemoka kava

veidas.lt

kavos-aparatas

Vilniaus miesto merui Artūrui Zuokui paskelbus, kad šią savaitę kai kuriems sostinės savivaldybės darbuotojams gali tekti padirbėti viršvalandžius, kavinių ir restoranų tinklą valdanti bendrovė “Čili Holdings” nutarė pasirūpinti, kad miesto valdžios vyrai išlaikytų aštrų protą ir sutelktą dėmesį. Visų savivaldybės departamentų vadovai, šią savaitę nuo 18 valandos užsukę į prekybos centre “Europa” įsikūrusį “Čili pica” restoraną bus vaišinami nemokama kava.

“Prieš keletą metų Seimas pademonstravo, kad naktinis darbas ne visada duoda norimą rezultatą. Baimindamiesi, kad analogiška situacija nepasikartotų Vilniuje, nutarėme šiek tiek palengvinti pareigūnų darbą. Tikime, kad kvapnios kavos puodelis išvaikys snaudulį dirbant vėlyvais vakarais ir padės susikaupti konstruktyviam darbui miesto labui”, – sakė UAB “Čili Holdings” Marketingo departamento direktorė Irma Korsakaitė.

Visi užsukę pasivaišinti kava turėtų pateikti tarnybinį pažymėjimą, įrodantį, kad asmuo yra Vilniaus savivaldybės darbuotojas. Akciją planuojama pratęsti, jei analogiški sprendimai bus priimti Vilniaus vadovo.

Bendrovė primena, kad visi norintys pasimėgauti kava, arbata kiekviename “Čili” restorane arba kavinėje gali užsisakyti jos puodelį išsinešimui.

“Nėra nieko smagiau, kai lepinant vasariškam orui gali keletą minučių skirti pasimėgauti aromatingu gėrimu viename iš Vilniaus parkų arba skverų. Pagaliau, tai puiki išeitis skubantiems į darbą ar susitikimą”, – teigė I. Korsakaitė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...