2011 Balandžio 27

Transportas

Motociklų gatvėse bus dar daugiau

veidas.lt

Pirmąjį gegužės šeštadienį – gegužės 7 d. Lietuvoje tradiciškai bus atidaromas motociklininkų sezonas. Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose motociklų kolonos į gatves pajudės 15 val.

Beje, šiemet į gatves išriedės tūkstančiu motociklų daugiau nei prieš metus: “Regitros” duomenimis, Lietuvoje šiuo metu yra įregistruota kiek daugiau nei 36 tūkst. motociklų, pernai sezono pabaigoje jų buvo 34,9 tūkst., o tarkime 2004-aisiais – vos 23 tūkst.

Kaip ir kasmet, vis daugiau motociklų Lietuvoje perkama tiesiai iš salono – naujų motociklų pernai nupirkta beveik 6 tūkst., užpernai – kiek daugiau nei 5 tūkst. Populiariausi nauji motociklai yra “Yamaha”, “Suzuki”, “Honda”, o jų kainos svyruoja nuo 20 iki 60 tūkst. Lt.

Beje, Europoje populiariausiųjų viršūnėje atsidūrė 2009-aisiais rinkai pristatytas motociklas BMW F 800 R, tačiau Lietuvos gatvėse šių motociklų važinėja vos kelios dešimtys. Šių motociklų kaina salonuose prasideda nuo 10 tūkst. JAV dol., tad lietuviai mieliau renkasi naujus pigesnius japoniškus ar Taivanyje gamintus motociklus, o tarp naudotų populiariausi išlieka senesni vokiški BMW, itališki “Ducati” ar “Aprilia” ir britiški “Triumph” modeliai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...