2010 Spalio 12

Mokymo centrai

Ministras sukilo prieš mokymus su pirtimi

veidas.lt

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis praėjusią savaitę davė nurodymą lėšas, skirtas valstybės tarnautojų gebėjimams stiprinti, naudoti pagal paskirtį ir griežtai kontroliuoti, ar taip yra daroma.

“Neretai girdima kritika, kad valstybės tarnautojai už europines lėšas ne tik mokosi ir tobulina darbo įgūdžius, bet ir mėgaujasi pirčių malonumais, verčia analizuoti situaciją ir žiūrėti, ar lėšos naudojamos efektyviai ir pagal paskirtį”, – sakė ministras.

Ministerijoje surengtame pasitarime analizuoti galimi netinkami lėšų panaudojimo atvejai, vykdant Vidaus reikalų ministerijos (VRM) administruojamos žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą. Nuspręsta kreiptis į visas su programos įgyvendinimu susijusias institucijas, kad būtų griežtai kontroliuojamas tinkamas lėšų panaudojimas. Siūloma griežtinti ir Europos socialinio fondo agentūros, atsakingos už išlaidų tinkamumą, procedūras, kad ES lėšos būtų naudojamos pagal paskirtį.

Praėjusią savaitę “Veidas” rašė, kad įvairių valstybės institucijų, tarp jų ir VRM, mokymo centrai kažkodėl paprastai įsikūrę kurortuose, o šalia auditorijų įrengtos pirtys, įvairių pramogų įranga. Druskininkuose esančiame ir VRM priklausančiame valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centre “Dainava”, kuris skelbiasi esąs viena svarbiausių valstybės tarnautojų viešojo administravimo kultūros ir lavinimo institucijų, kažkodėl išlaikomi keturi medikai, dvi virėjos, dvi padavėjos, plytelių klojėjas.

Mokymo centras "Dainava"

“Veidas” atkreipė dėmesį, kad VRM yra modernaus Viešojo administravimo instituto, kuriame mokymams be pirties rengti yra pakankamai auditorijų ir konferencijų salių, dalininkė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...