2012 Lapkričio 22

Migracijos valdyba – pirmoji valstybės įstaiga, įrengusi VO „Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutę

veidas.lt

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos salėje pastatyta visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutė.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba (toliau – Migracijos valdyba), palaikydama visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyvas, kviečia piliečius prisijungti prie organizacijos rengiamų projektų prieš smurtą ir patyčias, už vaikų saugumą, socializaciją ir švietimą. VO „Gelbėkit vaikus“ veikla grįsta projektinių lėšų finansavimo pagrindu, kuri pagal nusibrėžtas strategines programines kryptis, turi būti nuolatinė ir nenutrūkstama. Todėl organizacija nuolat ieško papildomų lėšų, kurios padėtų užtikrinti veiklos tęstinumą, pavyzdžiui, vaikų dienos centruose, kuriuose lavinasi daugybė vaikų iš itin vargingai gyvenančių šeimų visoje Lietuvoje. Aukų dėžutės nėra naujiena lėšų paieškos srityje. Šiuo būdu privačių asmenų aukojamus pinigėlius renka visos tarptautinės organizacijos Save the Children, kuriai priklauso ir VO „Gelbėkit vaikus“ Lietuvoje, šalys-narės, taip kviesdamos visuomenę simbolinei ir nuolatinei paramai. Lietuvoje VO „Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutės įrengtos dažniau piliečių lankomose vietose – prekybos centruose, degalinėse, jose surinktos pinigų sumos yra didelė paspirtis įgyvendinant visuomeninės organizacijos sumanymus – net ir menkiausia auka yra itin vertinga. Migracijos valdyba – pirmoji valstybės įstaiga, priėmusi VO „Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutę ir atsiliepusi į prašymą apie jos idėjas ir darbus pranešti visuomenei. „Malonu prisijungti prie gražias idėjas puoselėjančios organizacijos ir nors kuo padėti vaikams“, – sakė Migracijos valdybos viršininkas Gintaras Bagužis. Tikimasi, kad į pilietinę akciją padėti vaikams įsitrauks ne tik Migracijos valdybos darbuotojai, kolegos iš kitų sostinės policijos padalinių, bet ir Migracijos valdybos interesantai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...